Wyniki Lotto. Dwie "szóstki" padły w jednej kolekturze w Poznaniu

Po wtorkowym losowaniu Lotto, w Polsce jest dwóch milionerów więcej. "Szóstka" padła dwa razy i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że oba kupony zostały wysłane z tej samej kolektury.

We wtorkowym losowaniu Lotto dwa kupony okazały się zwycięskie. Dwóch grających skreśliło te same szczęśliwe liczby - 1, 3, 9, 15, 17 oraz 38.

Dwie "szóstki" w jednej kolekturze. Mieszkańcy Poznania mieli szczęście

Każdy ze zwycięzców wtorkowego losowania wygrał 1 179 848,20 złotych. Jak poinformował organizator losowania, oba kupony zostały zakupione w kolekturze w Poznaniu przy Placu Waryńskiego. 

Jak informuje portal finanse.wp.pl, Totalizator Sportowy odmówił podania informacji na temat tego, czy dwa zwycięskie kupony są własnością jednej czy dwóch osób. Kupony zostały wysłane w różnych godzinach. Możliwe, że wysłał je jeden grający, który chciał zwiększyć swoją szansę na wygraną, ale możliwe także, że te same liczby na dwóch kuponach zostały skreślone niezależnie od siebie. 

Losowanie Lotto. W Wielkopolsce jest już kilku milionerów

Gracze z Wielkopolski mają ostatnio dużo szczęścia. Ostatnia szóstka padła w Wielkopolsce w dniu 4 października, a wygrany kupon został wysłany z Wielichowa. Pod koniec września szczęśliwy mieszkaniec miejscowości Turek wygrał aż 5 milionów złotych.

Więcej o: