Wyniki Lotto. Dwie "szóstki" padły w jednej kolekturze w Poznaniu

Po wtorkowym losowaniu Lotto, w Polsce jest dwóch milionerów więcej. "Szóstka" padła dwa razy i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że oba kupony zostały wysłane z tej samej kolektury.

We wtorkowym losowaniu Lotto dwa kupony okazały się zwycięskie. Dwóch grających skreśliło te same szczęśliwe liczby - 1, 3, 9, 15, 17 oraz 38.

Dwie "szóstki" w jednej kolekturze. Mieszkańcy Poznania mieli szczęście

Każdy ze zwycięzców wtorkowego losowania wygrał 1 179 848,20 złotych. Jak poinformował organizator losowania, oba kupony zostały zakupione w kolekturze w Poznaniu przy Placu Waryńskiego. 

Jak informuje portal finanse.wp.pl, Totalizator Sportowy odmówił podania informacji na temat tego, czy dwa zwycięskie kupony są własnością jednej czy dwóch osób. Kupony zostały wysłane w różnych godzinach. Możliwe, że wysłał je jeden grający, który chciał zwiększyć swoją szansę na wygraną, ale możliwe także, że te same liczby na dwóch kuponach zostały skreślone niezależnie od siebie. 

Losowanie Lotto. W Wielkopolsce jest już kilku milionerów

Gracze z Wielkopolski mają ostatnio dużo szczęścia. Ostatnia szóstka padła w Wielkopolsce w dniu 4 października, a wygrany kupon został wysłany z Wielichowa. Pod koniec września szczęśliwy mieszkaniec miejscowości Turek wygrał aż 5 milionów złotych.

Więcej o:
Komentarze (65)
Wyniki Lotto. Dwie "szóstki" padły w jednej kolekturze w Poznaniu
Zaloguj się
 • pejperboj

  Oceniono 24 razy 20

  "Możliwe, że wysłał je jeden grający, który chciał zwiększyć swoją szansę na wygraną"
  Jak można zwiększyć szansę na wygraną, wysyłając dwa razy ten sam zestaw liczb?

 • antekpociecha

  Oceniono 16 razy 16

  A mówiłem Marysi pięć kilo cukru i do domu, do domu!! Potem inny sklep, pięć kilo i do domu...

 • jugger

  Oceniono 12 razy 8

  wysyłając kupon z tymi samymi liczbami nie zwiększamy szans na wygraną. Przynajmniej tą główną. Wygrana główna dzieli się na zwycięzców.

 • kataryniarski

  Oceniono 11 razy 7

  #dobraznmiana dotarła do Totolotka! :D

 • totlny_swiat

  Oceniono 7 razy 7

  Kolejny raz w ostatnim czasie padły 2 wygrane przy braku, bądź niskiej kumulacji. Wcześniej tego nie obserwowałem.
  Odpłynęło trochę lotto-wiczów po wprowadzeniu Euro-Jackpot. Więc tym bardziej takie sytuacje są mniej prawdopodobne. No ale cóż... lotto to gra losowa;]

 • nabbuko

  Oceniono 8 razy 6

  "Możliwe, że wysłał je jeden grający, który chciał zwiększyć swoją szansę na wygraną"
  Wy naprawdę jesteście takimi debilami? Jak wysłanie tych samych liczb przez tą samą osobę, w tej samej kolekturze ma zwiększyć jej szanse na wygraną? Może ewentualnie zwiększyć wysokość wygranej jeśli szóstek będzie więcej, ale w żaden sposób nie zwiększa szans!

 • antekpociecha

  Oceniono 10 razy 6

  W filmie "Psy" prokurator i ubek wieźli zwycięski los... że ktoś jeszcze wierzy w te "losowania"....

 • Black Swan

  Oceniono 7 razy 5

  mam pytanie; dlaczego los na loterię eurojackpot kosztuje u nas o polowę więcej niż np. na Słowacji czy w Niemczech? U nas kosztuje on 3 € a w całej reszcie UE 2 € … Z czego wynika ta różnica? Jesteśmy bogatsi niż Niemcy czy Francuzi?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX