Szpital we Wrześni dwa razy odesłał ciężarną. "Dzidzia była martwa, jak mnie wypisywali"

Prokuratura bada sprawę pacjentki, która urodziła martwe dziecko. Wcześniej kobieta dwa razy stawiała się w szpitalu we Wrześni ze skierowaniem na poród. Była odsyłana do domu.

Pani Daria pojawiła się w szpitalu we Wrześni najpierw w 39. tygodniu ciąży, a później w 40. tygodniu. Miała skierowania od ginekologów. Ordynator ginekologii Szpitala Powiatowego we Wrześni tłumaczył w rozmowie z Polsat News, że z ciążą wszystko było w porządku i w jego ocenie pacjentka nie powinna wtedy rodzić. Została odesłana do domu.

- Bolał mnie kręgosłup, czułam ruchy, ale okazało się, że to nie były ruchy tylko samo obijanie się, bo dzidzia już najprawdopodobniej była martwa, jak mnie wypisywali - opisała w rozmowie z reporterem Daria. W końcu pojechała do szpitala w Gnieźnie. Urodziła martwe dziecko - relacjonuje Polsat News. 

Sprawą zajęła się już prokuratura. Śledztwo toczy się w sprawie narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu - poinformowano.

Więcej o:
Komentarze (75)
Września. Szpital dwa razy odesłał ciężarną. Urodziła martwe dziecko
Zaloguj się
 • prawdziwyklecha

  Oceniono 35 razy 27

  Znam tego gamonia ordynatora,to jeden z tych katolickich przygłupów ,którzy podpisali klauzulę sumienia. Do klasztoru dymać ministrantów a nie ludzi leczyć nieuki.

 • ao.a

  Oceniono 27 razy 23

  No chyba nie było w porządku jednak z ciążą skoro dziecko było martwe. W tym szpitalu nie mają ktg? To co to za szpital?!

 • ochujek

  Oceniono 25 razy 19

  Pewnie Chazan działa w tym szpitalu. To jego styl.

 • ochujek

  Oceniono 22 razy 18

  Klauzula sumienia zadziałała. Duch Chazana krąży nad szpitalami.

 • rado85

  Oceniono 18 razy 12

  Przyczyna tragedii jest banalna i przerażająca. Mama z tatą nie dali koperty na cesarke. W przypadku mojej zony było trochę podobnie, ale na szczęście wszystko skończyło się dobrze.
  Szpital CZMP w Łodzi akurat.

 • pianistka32

  Oceniono 18 razy 12

  to co ze nazywaja swoje nie narodzone dziecko DZIDZIA dl nich to oczekiwana milosc a sku...ele nie potrafia sie zajac kobieta tylko odsylaja do domu bo nie chce sie zbadac ze cos sie dzieje zlego

 • cronny

  Oceniono 22 razy 10

  Poczytajcie wpisy PiS-owców. Tak im się to podoba, że niewykluczone, iż PiS wpisze do swego programu wyborczego taki sposób postępowania z ciężarnymi Polkami.

 • nikki124

  Oceniono 8 razy 8

  Ginekolog kieruje osobę ciężarną na wywołanie porodu po terminie a szpital odsyła ja do domu? Ktoś z tych państwa pomylił chyba całkowicie zawody. Nie od dziś wiadomo, że przenoszenie ciąży może zakończyć się śmiercią płodu i matki. Czyżby polscy lekarze pisali medycynę na nowo?Ewidentny błąd oddziału położniczego, który nie podlega dyskusji.

 • immanothere

  Oceniono 10 razy 8

  Smutne

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX