Ciechocinek. Po bilety na "Kler" ustawiają się tutaj ogromne kolejki. Kino zwiększyło liczbę pokazów

Kino Zdrój przy Miejskim Centrum Kultury w Ciechocinku przeżywa prawdziwe oblężenie. Wszystko za sprawą filmu "Kler", który jest tu wyświetlany dwa razy dziennie. Kolejka chętnych na seans ciągnie się także przed budynkiem.

Do Kina Zdrój w Ciechocinku przy Miejskim Centrum Kultury ustawiają się wielkie kolejki na "Kler" Wojciecha Smarzowskiego. Zainteresowanie jest tak duże, że instytucja wyjątkowo wprowadziła przedsprzedaż biletów i zwiększyła liczbę seansów.

Jak widzimy na zdjęciach, ludzie czekają na schodach, a także przed samym budynkiem. Film jest tu wyświetlany dwa razy dziennie - o godz. 16 i 19.

"Kler" Wojciecha Smarzowskiego pobija kolejne rekordy

"Kler" obejrzało już od premiery 2 504 616 osób. Tylko w miniony weekend do kin poszło aż 772 316 widzów. Już teraz film Smarzowskiego jest najchętniej oglądanym filmem tego roku. A szykują się kolejne rekordy.

Jeśli na "Kler" pójdzie do kin więcej niż 3 mln 11 tys. osób (a na to się zanosi), będzie to najchętniej oglądany film w polskich kinach w tej dekadzie (na razie liderem są "Listy do M. 3" z 2017 r.)

Sonda: Co Polacy myślą o "Klerze" Smarzowskiego po pokazie?

Więcej o: