Od bohatera do oprawcy. Ciało 20-letniej Kai leżało w wersalce przez 12 dni. Artur W. usłyszał zarzuty

Zabójca 20-letniej Kai ze Zduńskiej Woli usłyszał zarzuty. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności. Do tragedii doszło 15 sierpnia 2017 roku.

Zamordowana 20-latka poznała swojego przyszłego zabójcę na miesiąc przed jej zaginięciem. Artur W. uratował ją, kiedy została zaatakowana przez dwóch agresywnych mężczyzn. 20-letnia Kaja ze Zduńskiej Woli oraz mężczyzna, który jej pomógł, zamieszkali razem w Łodzi.

Ciało 20-letniej Kai leżało w wersalce przez 12 dni

Niedługo później, bo 15 sierpnia 2017 roku, pomiędzy partnerami doszło do kłótni, w czasie której Artur W. udusił 20-letnią Kaję. Kiedy już nie żyła, mężczyzna skrępował ciało kobiety sznurem, założył torbę na jej głowę i owinął zwłoki kołdrą. Następnie włożył ciało do wersalki, na której postawił kolejną wersalkę.

Wszystko wskazuje na to, że podczas poszukiwań dziewczyny Policja popełniła wiele błędów, ponieważ pomimo kilku wizyt w mieszkaniu Artura W., funkcjonariusze nie znaleźli ciała zamordowanej kobiety, które leżało w wersalce przez 12 dni.

Artur W. oskarżony o zabójstwo. Grozi mu dożywocie

Artur W. usłyszał zarzuty. Grozi mu dożywocie. Oskarżony złożył zeznania, z których wynika, że mężczyzna udusił 20-latkę w czasie nocnej kłótni, której powodem miały być zastrzeżenia Artura W. dotyczące zachowania jego partnerki. Prokuratura poinformowała także, że w momencie zabójstwa w mieszkaniu przebywał 2,5-letni syn zabitej, jednak oskarżony zeznał, że dziecko nie widziało ani zabójstwa, ani ciała swojej matki.

Krzysztof Kopania z łódzkiej prokuratury poinformował jednak, że prokuratura ma poważne wątpliwości co do tej części zeznań Artura W. Dwuletni chłopiec przebywa u swojego biologicznego ojca, został też otoczony opieką psychologiczną. Artur W. był wcześniej karany - w 2011 roku w Wielkiej Brytanii za gwałt, a w 2015 roku w Niemczech za uszkodzenie ciała.

Więcej o:
Komentarze (128)
Od bohatera do oprawcy. Ciało 20-letniej Kai leżało w wersalce przez 12 dni. Artur W. usłyszał zarzuty
Zaloguj się
 • kamuimac

  Oceniono 75 razy 41

  "Artur W. był wcześniej karany - w 2011 roku w Wielkiej Brytanii za gwałt, a w 2015 roku w Niemczech za uszkodzenie ciała."

  wiadomo brutal kocha najbardziej - polki ubóstwiaja takich gierojów.

 • hula.kula

  Oceniono 25 razy 17

  przeciez to wydarzyło się w sierpniu, w środku lata. jak policjanci mogli nie czuć tego odoru?

 • von-koza

  Oceniono 16 razy 12

  wszystko dobrze - tylko dlaczego gość który (jak piszecie) udusił kobietę i jeszcze ja w wersalce dwa tygodnie trzymał - ma wypikselizowany ryj?
  Tak się tylko pytam, bo ja np. wolałbym wiedzieć na ulicy, gdybym kiedyś spotkał. Każdy by pewnie wolał i ma zresztą wg mnie prawo wiedzieć że ten koleś jest mordercą.

 • gg7887

  Oceniono 13 razy 11

  Artur Walas

  tutaj pełen pyszczek

  lodzpost.com/polishnews/artur-walas-kleibor-suspected-killer-20-year-old-woman-arrested-koszalin/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX