Skarżysko-Kamienna. Ciało mężczyzny znalezione w walizce. Był poszukiwany

W jednym z mieszkań w okolicy Skarżyska-Kamiennej policjanci natknęli się na ciało mężczyzny. Było schowane w walizce.

Oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej, asp. Jarosław Gwóźdź informuje w rozmowie z Gazeta.pl, że mężczyzna był poszukiwany w związku z zaginięciem

Skarżysko-Kamienna. Ciało mężczyzny znalezione w walizce

Oficer prasowy dodaje, że zaginięcie 40-letniego mężczyzny w sobotę zgłosiła jego siostra. W niedzielę dodała, że podejrzewa, że on może znajdować się w jednym z domów we wsi Grzybowa Góra pod Skarżyskiem-Kamienną. Poinformowała, że jej brat często tam bywał. 

Gdy policjanci ze Skarżyska-Kamiennej zjawili się na miejscu, na pierwszy rzut oka zdawało się, że mieszkanie jest puste. Później w jednym z pokoi odkryto zwłoki ukryte w walizce. Potwierdzono, że to ciało poszukiwanego 40-latka.

Policja, prokuratura oraz biegły z zakresu medycyny sądowej pracują teraz nad ustaleniem, jakie były okoliczności śmierci mężczyzny. - Na razie nikt nie został w sprawie zatrzymany. Sytuacja jest rozwojowa - poinformował w poniedziałek rano rzecznik policji w Skarżysku-Kamiennej.  

Dodał, że policja próbuje obecnie dotrzeć do osób, które widziały się lub rozmawiały z mężczyzną w ostatnich dniach.

Prawdopodobna przyczyna śmierci nie jest jeszcze znana. Sekcja zwłok zostanie przeprowadzona w najbliższych dniach. Jak podaje "Radio Kielce" ma się ona odbyć już w poniedziałek. Policja nie potwierdza tych informacji. 

Więcej o: