Wypadek na Słowacji. Sprawca z Polski był poszukiwany jako "zaginiony z próbą samobójczą"

Po wypadku luksusowych aut w okolicach miejscowości Dolny Kubin na Słowacji do aresztu trafił 42-letni Marcin L., który siedział za kierownicą porsche. Z informacji polskiej policji wynika, że 42-latek był poszukiwany jako "zaginiony z próbą samobójczą".

W tragicznym wypadku na Słowacji, do którego doszło w niedzielę, zginął  57-letni kierowca skody. Bezpośrednią przyczyną był szalony wyścig, jaki na drodze urządziło  sobie trzech Polaków za kierownicą mercedesa, ferrari i porsche.

Dziennik.pl ustalił w Komendzie Głównej Policji, że aresztowany przez słowacki sąd Marcin L., który siedział za kierownicą porsche, ma na swoim koncie szereg wykroczeń związanych z przekraczaniem dozwolonej prędkość.

Okazuje się, że mężczyzna, który spowodował wypadek, był poszukiwany jako "zaginiony z próbą samobójczą". Tak powiedział w rozmowie z portalem dziennik.pl insp. Mariusz Ciarka, rzecznik prasowy KGP.

Marcinowi L. grozi do 5 lat więzienia. Słowacka prokuratura domaga się także aresztu dla dwóch pozostałych mężczyzn - Adama Sz.i Łukasza K.

Więcej o:
Komentarze (196)
Wypadek na Słowacji. Polak był poszukiwany jako zaginiony z próbą samobójczą
Zaloguj się
 • wesslingharald

  Oceniono 67 razy 63

  Każdy wyjazd samochodem na publiczne drogi tego głupka można zaklasyfikować jako próbę samobójczą. :(

 • medycynaradziecka

  Oceniono 60 razy 50

  Zaraz, bo zaczynam się gubić.... Rano czytałem, że jeden z tych zjebów miał trudne dzieciństwo, teraz czytam, że kolejny (czy to jednak ten sam?) miał próbę samobójczą... Kolejny zapewne zmaga się z depresją... Czyli nie tylko śniadzi zamachowcy cierpią na choroby psychiczne.

 • saves

  Oceniono 40 razy 34

  To teraz jest "odnaleziony z zabójstwem":.

 • medycynaradziecka

  Oceniono 29 razy 25

  A może oni wszyscy doznali pomroczności jasnej?

 • reksio_1967

  Oceniono 28 razy 24

  już zaczynają szukać jak tu go wybronić, tak jak gośca z sopotu co to ludzi rozjeżdżał, tamten orzekli że psychol i nic mu nie zrobili, tu też już chcą zrobić z niego z psychicznego...ciekawe czyj pociotek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX