59-latka spadła ze schodów. Znalazł ją mąż i... zaciągnął do garażu. Spędziła tam dwa dni

Zamiast wezwać pomoc, zamknął ciężko ranną żonę w garażu. Dlaczego? Dziś sam nie potrafi tego wytłumaczyć.

Pani Halina z Chełma spadła ze schodów i leżała na chodniku przed domem. Mąż Lucjan znalazł kobietę, ale zamiast zadzwonić po pogotowie, zawlókł żonę do garażu i oddalił się - informuje "Super Express".

Po dwóch dniach uratowała ją sąsiadka, która usłyszała jęki dobiegające z pomieszczenia. Pani Halina trafiła do szpitala z ciężkimi obrażeniami - złamanym kręgosłupem i biodrem.

64-letni pan Lucjan nie jest w stanie wytłumaczyć, co przyszło mu do głowy, by zamknąć żonę w garażu i zostawić na tak długo. Twierdzi, że wydawało mu się, że nic poważnego się nie stało. Kobieta nie chce rozmawiać o sprawie.

Więcej o:
Komentarze (123)
59-latka spadła ze schodów. Znalazł ją mąż i... zaciągnął do garażu. Spędziła tam dwa dni
Zaloguj się
 • andi113

  Oceniono 39 razy 37

  Kto na 2 dni zostawia człowieka z obrażeniami w garażu bez jakiejkolwiek pomocy? To jakiś sadysta,pewnie w tej rodzinie od lat dochodzi do aktów przemocy - czy różne instytucje znowu będą czekać,aż dojdzie do tregadii?

 • lesne_rchadlo

  Oceniono 30 razy 30

  Panie Lucjanie, dopiął pan swego. Kilka lat nie będzie pan widywał małżonki...

 • blueel

  Oceniono 26 razy 20

  Polscy faceci osiągnęli dno!!!! To co się wyprawia z kobietami w Polsce przechodzi granice pojmowania. Kilkadziesiąt lat żyję w tym kraju i wydawało mi się, że już okrzepłam na kolejne i kolejne newsy o bestialstwie polskich facetów wobec kobiet (zwierząt, dzieci), ale przychodzi kolejny dzień, kiedy trafiam na coś takiego.... DNO CZŁOWIECZEŃSTWA!!!

 • tuathla

  Oceniono 19 razy 17

  obraz polskiego mezczyzny. potem zdziwko i oburzenie ze mlode polki szukaja meza na zachodzie. nie dla pieniedzy, lecz by uniknac losu swoich matek.

 • qwertura

  Oceniono 41 razy 17

  "nie jest w stanie wytłumaczyć, co przyszło mu do głowy, by zamknąć żonę w garażu i zostawić na tak długo. Twierdzi, że wydawało mu się, że nic poważnego się nie stało" - no tak, bo jeśli stało się coś mniej poważnego, to chyba normalne, że wlecze się żonę do garażu i zamyka na dwa dni!

 • green_is_bad

  Oceniono 24 razy 16

  Wszędzie teraz piszą, żeby wykorzystywać okazję, bo drugi raz może się nie powtórzyć.

  To wykorzystał.

 • zz1026

  Oceniono 21 razy 13

  ale o co ta afera?
  kobiecie to najwzyrazniej nie przeszkadza
  widocznie lubi byc tak traktowana

 • velluto

  Oceniono 14 razy 12

  Zdaje się, że pani nie zamierza zgłosić tego organom ścigania, więc wszystko wskazuje na to, że pan pozostanie bezkarny :(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX