Słowacja. Wypadek luksusowych aut z Polski. Jednym z kierowców dziennikarz motoryzacyjny

Pojawiają się nowe informacje ws. wypadku, do którego doprowadzili kierowcy z Polski. Okazuje się, że jednym z nich jest dziennikarz motoryzacyjny, który wypożyczył auto na testy.

W niedzielę w Słowacji w okolicy Dolnego Kubina doszło do wypadku z winy trzech kierowców z Polski, którzy ścigali się na drodze. Zignorowali oni zakaz wyprzedzania, wcześniej ścigając się na drogach Słowacji.

Gdy z naprzeciwka nadjeżdżała skoda, mercedes zdążył zjechać na prawy pas, żółte ferrari także nadąża i w porę zjeżdża. Niestety rozpędzone porsche uderzyło w skodę fabię. Skończyło się czołowym zderzeniem ze skodą. Jej kierowca, 57-letni Słowak, zmarł w drodze do szpitala po wypadku, żona i syn zostali ranni.

Prokuratura w Słowacji ma zażądać trzymiesięcznego aresztu dla kierowców z Polski, Według wstępnych informacji 42-latkowi, który kierował porsche, grozi do pięciu lat więzienia. Dwaj inni kierowcy w wieku 26 i 27 lat zostali także zatrzymani do sprawy i możliwe, że postawiony będzie im zarzut sprowadzenia zagrożenia na innych uczestników ruchu drogowego, za co grozi do trzech lat więzienia.

Śmiertelny wypadek w Słowacji. Nieoficjalnie: Jednym z kierowców dziennikarz

Jak informuje portal brd24.pl, w zdarzeniu uczestniczył 26-letni dziennikarz motoryzacyjny, który wypożyczył mercedesa na testy. - W zdarzeniu uczestniczył dziennikarz, któremu użyczyliśmy auto do testów z parku prasowego. (...). Jeszcze nigdy nie doświadczyliśmy takiej brawury jazdy naszym autem użyczonym dziennikarzowi - powiedziała portalowi dr Ewa Łabno-Falęcka z Mercedes-Benz Polska.

Słowacka policja cały czas apeluje do świadków zdarzenia, by dostarczali jej materiały, filmy, a także zgłaszali się, by złożyć zeznania. Dotychczas ustalono, że rajd autorstwa Polaków trwał już od Żyliny.

Więcej o:
Komentarze (554)
Słowacja. Wypadek luksusowych aut z Polski. Jednym z kierowców dziennikarz motoryzacyjny
Zaloguj się
 • putinolog

  Oceniono 134 razy 122

  trzeba mieć naprawdę spermę zamiast mózgu , żeby w takim miejscu taka jazdę uskuteczniać.

 • smurfmadrala

  Oceniono 119 razy 101

  Moto-zboczeńcy, moto-fetyszyści, wyznawcy kultu szmalu,
  teraz będą mieli kilka lat na refleksje.
  Mam nadzieję, że słowackie sądy "docenią" bandytów drogowych.
  Zabili, ciężko poranili, skompromitowali porządnych, uczciwych kierowców polskich,
  spowodowali straszliwe straty materialne.
  Mózgi wyprane reklamami i TV-propagandą, niedostosowane do prawa prowadzenia pojazdów
  i aktywnego uczestnictwa w ruchu drogowym.

 • pivonka

  Oceniono 96 razy 92

  "Gdy z naprzeciwka nadjeżdżała skoda, mercedes zdążył zjechać na prawy pas, żółte ferrari zaczęło hamować, ale uderzyło w nie porsche. Skończyło się czołowym zderzeniem ferrari ze skodą.". Błędna informacja, zderzyło się ze Skodą Porsche.
  Jakiś 26-latek bierze sobie na kilka dni MB do testów i "szaleje" po EU. To jest jakiś tragiczny kabaret, a nie prawdziwe dziennikarstwo motoryzacyjne.

 • putinolog

  Oceniono 148 razy 90

  drobna uwaga. Zapamiętajcie: w Polsce nie ma już dziennikarzy. Są propagandyści, męty za drobne datki, prostytutki ludzkie, alkoholicy i ludzie bez kręgosłupa i bez zasad. Dziennikarzy już nie ma.

 • stefan99999

  Oceniono 82 razy 72

  Nie ma czegoś takiego jak dziennikarz motoryzacyjny. Jest tylko głupi ćwok za kierownicą.

 • jrb11

  Oceniono 91 razy 67

  A moze by im tak po pietnascie latek za spowodowanie smierci przez ich glupote.

 • bamapo

  Oceniono 65 razy 59

  W sumie ten Mercedes to nieco śmieszny - daje drogie auto "na testy" gó...arzerii która skleciła pewnie kilka pseudo artykułów w necie. Ręce opadają.

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 74 razy 54

  dziwne za drukowanie na drukarce atramentowej (!!!) pieniedzy grozi 25 lat, ale nikt tą drukarką ani tymi pieniędzmi niekogo nie zakatrupił

  za to za mordowanie ludzi na ulicach, grozi jedynie od 3-5 lat...

  nasza cywilizacja upada

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX