"Jaki 'zaorany' przez b. menadżera Lewandowskiego". Obiecał Legii pomoc, "jakiej nigdy nie otrzymała"

Menadżer piłkarski i były poseł PO Cezary Kucharski odniósł się do słów Patryka Jakiego (z wywiadu dla Gazeta.pl) o pomocy dla Legii. Przypomniał mu, że PiS był przeciwny budowie stadionu klubu i że "nie ma szans na pomoc publiczną, o której mówi".

"BUM!!! Pan Patryk Jaki został 'zaorany' przez byłego menadżera Roberta Lewandowskiegoo (sic! - przyp. red.) Pana Cezarego Kucharskiego" - napisał na Twitterze poseł PO Cezary Tomczyk, rzecznik rządu Ewy Kopacz.

W ten sposób polityk skomentował słowa Cezarego Kucharskiego, menadżera piłkarskiego oraz byłego posła PO. Ten z kolei ocenił zapowiedź Patryka Jakiego, jaka padła w wywiadzie z Jackiem Gądkiem dla Gazeta.pl. Kandydat PiS na prezydenta Warszawy mówił tam:

Jeśli zostanę prezydentem, Legia otrzyma taką pomoc, jakiej nigdy z samorządu nie otrzymała. Legia ma rywalizować i wygrywać z najlepszymi klubami w Europie. To nasza marka eksportowa i trzeba na nią mocniej postawić

Kucharski do Patryka Jakiego: Patryk! Kibice Legii to świadomi ludzie

"Patryk! Kibice Legii to świadomi ludzie" - odpowiedział Kucharski. "1. Formacja, którą reprezentujesz, była przeciwna budowie stadionu Legii. 2. Nie ma szans na taką pomoc publiczną, o której mówisz. 3. Budżety najlepszych klubów Europy to 200-960 mln euro" - wymieniał.

Przypomniał, że PiS skarżył do Brukseli w sprawie Legii w 2009 r. i że Komisja Europejska (orzekając ws. hiszpańskich klubów) zdecydowała, że niektóre formy wsparcia są "niedozwoloną pomocą publiczną".

Od radnego do zastępcy ministra. Kariera Patryka Jakiego

Więcej o:
Komentarze (125)
"Patryk Jaki 'zaorany' przez b. menadżera Lewandowskiego". Obiecał Legii pomoc, "jakiej nigdy nie otrzymała"
Zaloguj się
 • lidkawozniak

  Oceniono 50 razy 26

  Pomoc dla Legii?
  Jak chyba zapomniał, że kandyduje na prezydenta Warszawy, a nie Otwocka.

 • markiez45

  Oceniono 29 razy 21

  naprawde nie ma wazniejszych potrzeb?? I czyje pieniadze bedzie taki Jaki wydawac. Podatnikow!!!

 • aja195

  Oceniono 23 razy 19

  Ktoś policzył na ile Patryk Jaki zadłużył już przyszły budżet Warszawy? :) Ściga się z licznikiem polskiego długu na Cepelii? :)

 • pysio62

  Oceniono 53 razy 19

  PIS-owcy i PIS-opodobni klamali, klamia i beda klamac, nawet jak juz beda siedziec w wiezieniu, to sa juz tacy osobnicy.

 • jednopasmoweautostrady

  Oceniono 32 razy 18

  Warszawiacy! No Wy po prostu musicie głosować na bylejakiego. Jak on wygra, to będzie mieć taki raj, że cóś. Niujorki to będzie pikuś. A tymczasem pojedźcie se do Opola zobaczyć jak to wszystko jest zorganizowane, albo raczej zdezorganizowane. Mamy 2018 rok a miasto jest z jakimikolwiek inwestycjami w dooopie. Za to rodzina i przyjaciele królika obsiedli stołki w miejskich spółkach i jest dobrze. Nawet kanalizacji nie udało się zmodernizować, a tatuś bylejakiego jest szefem WiK-u.

 • evergreen111

  Oceniono 48 razy 16

  Adrian i Wrzecząca Becia też obiecali cuda niewidy, a Ciemny Lud im uwierzył i zagłosował na nich...

 • lica79

  Oceniono 22 razy 14

  Nie istnieje taki idiotyzm, nie ma takiej bredni których ten półanalfabeta nie obieca „ciemnemu ludowi”

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX