Lublin. Zatrzymał się, żeby przepuścić dziecko na pasach. Wtedy wjechała w niego volvo

Kierująca volvo kobieta wjechała w skodę, która zatrzymała się przed przejściem dla pieszych. Po pasach przechodziła dziewczynka, nic jej się nie stało. Do szpitala trafili za to kierujący oboma pojazdami i pasażerowie volvo.

Pięć osób zostało rannych w poniedziałkowym wypadku na ul. Lwowskiej w Lublinie. Ok. godz. 11 w skodę, która zatrzymała się, by przepuścić idącą po przejściu dla pieszych dziewczynkę, uderzyło volvo - donosi portal Lublin112.pl.

Lublin. Wypadek na Lwowskiej

Do zdarzenia doszło w rejonie ul. Okrzei. Oba pojazdy jechały ul. Lwowską w kierunku al. Andersa. Mężczyzna kierujący skodą zatrzymał się przed oznakowanym przejściem dla pieszych. Po chwili w tył jego pojazdu uderzyła kierująca volvo kobieta.

Siła uderzenia sprawiła, że skoda została wepchnięta na pasy. Na szczęście idąca nimi dziewczynka odskoczyła i nie odniosła obrażeń.

Lublin. Były utrudnienia na Lwowskiej

Ranni zostali za to kierowca skody, kierująca volvo oraz czwórka jej pasażerów, w tym dziecko. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitali. Na miejscu działała straż pożarna, pogotowie i policja.

Policja ustala okoliczności wypadku. Na ul. Lwowskiej były utrudnienia, w kierunku al. Andersa była całkowicie zablokowana, utworzył się zator.

Miałeś wypadek samochodowy? Nie uciekaj z miejsca zdarzenia

Więcej o: