Pogoda na poniedziałek: będzie zaskakująco ciepło. Nawet 20 stopni na Podkarpaciu

Po zimnej nocy, gdy temperatura lokalnie mogła nawet spaść poniżej zera, październik przywita nas wyjątkowo ciepło. Na najwyższą temperaturę w poniedziałek mogą liczyć mieszkańcy południa Polski.

W poniedziałek pogoda sprawi nam miłą niespodziankę. Termometry w Rzeszowie pokażą nawet 20 stopni.

Pogoda na poniedziałek: będzie ciepło, nawet do 20 stopni

W Krakowie także będzie ciepło - 19 stopni, podobnie jak w Katowicach i Łodzi (po 18 stopni). W Warszawie i Wrocławiu będzie po 17 stopni, zaś w Zielonej Górze, Łodzi, Białymstoku, Olsztynie, Bydgoszczy i Trójmieście termometry pokażą po 16 stopni. Mieszkańcy Suwałk, Poznania i Gorzowa Wielkopolskiego mogą liczyć na 15 stopni. Najchłodniej będzie w Szczecinie, gdzie temperatura wyniesie 14 stopni.

Warunki biometeorologiczne na terenie całego kraju będą korzystne.

Na poniższej interaktywnej mapie z serwisu Windy.com możesz sprawdzić, jaka temperatura będzie o danej godzinie. Wystarczy, że suwak na dole strony przesuniesz w lewo na godzinę, którą chcesz sprawdzić.

Jak pisaliśmy kilka dni temu, zdaniem synoptyków w październiku czeka nas powrót lata. długoterminowe prognozy pokazują, że czeka nas dużo słońca i mało deszczu. Długoterminowa prognoza pogody na październik tutaj >>>

Superksiężyc, zaćmienia i niezwykłe zbliżenia planet. Te zjawiska czekają nas w 2018 roku

Więcej o: