Łuków: naprawiał podwozie ciężarówki, gdy pojazd opadł. 31-latek zginął na miejscu

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w czwartek na jednej z posesji w gm. Wojcieszków. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 31-latek został przygnieciony przez samochód marki Volvo, gdy sprawdzał lub naprawiał elementy podwozia pojazdu. Niestety młody mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

W czwartek wieczorem policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu do jakiego doszło w gm. Wojcieszków. Ze zgłoszenia wynikało, że na jednej z posesji ciężarówka przygniotła młodego mężczyznę.

Mundurowi, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że na znajdującego się pod samochodem marki Volvo 31-latka z gm. Wojcieszków opadł pojazd. Niestety elementy auta przygniatając mężczyznę doprowadziły do urazów na skutek których pokrzywdzony zmarł.

Ze wstępnych ustaleń pracujących razem z prokuratorem policjantów wynika, że pokrzywdzony najprawdopodobniej sprawdzał lub chciał naprawić usterkę w jednym z układów podwozia ciężarówki i w tym czasie został przygnieciony przez pojazd.

Teraz prowadzący postępowanie dokładnie ustalą w jaki sposób doszło do tego wypadku.

Policja apeluje o zachowanie ostrożności podczas wykonywania napraw przy pojazdach oraz o odpowiednie zabezpieczenie przed niekontrolowanym przemieszczeniem się pojazdu i zapewnienie asekuracji innej osoby.

Więcej o: