Kino w Kraśniku nie chciało "Kleru", ale włącza film do repertuaru: Chcemy po prostu zarobić

Kino "Metalowiec" w Kraśniku nie chciało pokazywać filmu "Kler", jednak dyrekcja zmieniła zdanie. Film trafi na ekran kina, a ceny biletów... wzrosną.

Film "Kler" w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego wzbudza ogromne kontrowersje, mimo że jeszcze nie miał premiery. Już kilka kin w Polsce zrezygnowało z wyświetlania tego filmu - mowa m.in. o kinach w Ostrołęce i w Ełku.

Podobnie miało być w Kraśniku. Początkowo dyrekcja kina "Metalowiec" nie chciała dopuścić do tego, aby "Kler" znalazł się w ich repertuarze. Z czasem jednak zdanie dyrektora kina uległo zmianie.

"Kler" jednak w Kraśniku. Dyrektor kina przyznaje: Chcemy po prostu zarobić

Co więcej, ceny biletów na ten film będą wyższe, niż w przypadku pozostałych seansów - za obejrzenie filmu "Kler" w Kraśniku widzowie zapłacą 20 zł, a za pozostałe filmy 15 zł. - Chcemy po prostu zarobić - podczas rozmowy z Wirtualną Polską powiedział dyrektor kina, Wojciech Wołoś.

Dyrektor kina zastanawiał się, czy film "nadaje się" do tego, aby wyświetlać go w kinie w Kraśniku. Zmienił zdanie prawdopodobnie dlatego, że film Wojciecha Smarzowskiego cieszy się olbrzymim zainteresowaniem.

Co ciekawe, dyrekcja kina "Metalowiec" wprowadziła także ograniczenie wiekowe, dlatego filmu nie zobaczą widzowie, którzy nie ukończyli 18 roku życia. – Obejrzałem zwiastun i przekonałem się, że ten film nie nadaje się dla młodszych osób. Całego filmu nie widziałem – powiedział dyrektor kina. 

Więcej o:
Komentarze (185)
Kino w Kraśniku nie chciało "Kleru", ale włącza film do repertuaru: Chcemy po prostu zarobić
Zaloguj się
 • MrZoltanik

  Oceniono 94 razy 84

  oto tajemnica wiary - złoto euro i dolary
  smutne
  Obejrzałem zwiastun i przekonałem się, że ten film nie nadaje się dla młodszych osób. Całego filmu nie widziałem – powiedział dyrektor kina. 
  bez komentarza

 • zloty_cielec69

  Oceniono 113 razy 67

  klechom i przydudasom nie przeszkadzają gwałty na dzieciach! film im qźwa przeszkadza!

 • 1963mw

  Oceniono 87 razy 45

  Proszę państwa oto ksiondz
  Pod sutanną człon jak drąg
  Chętnie dzieciom go pokaże
  Ziobro winę mu wymaże .

 • iksi111

  Oceniono 47 razy 41

  To jest świetne :). Jak w PRL :)
  Wtedy też wprowadzano ograniczenia wiekowe od 18 lat i taki fil zawsze dużo bardziej intrygował młodzież niż dziś. Przy czym wtedy nie było internetu, video pojawiło się dość późno i nowości były niedostępne. Ale dzisiaj.... Wspaniała zachęta do oglądania. Swoją drogą nie przepadam za kinem Smarzowskiego i nie zamierzałam iść. A teraz.....

 • komentarzdramatycznyy

  Oceniono 46 razy 40

  PiS i klechy zrobiły doskonałą reklamę nowej produkcji Smarzowskiego. Ja i tak bym obejrzał ale robienie z tego jakiegoś tabu tylko nakręciło ludzi. Gratulacje PiS i klechy :)

 • wiezet

  Oceniono 81 razy 29

  Kraśnik, jedyne miasto na świecie gdzie zamiast drogowskazów, przy drodze stoją bilbordy z pisowskimi watażkami.......

 • baaag

  Oceniono 51 razy 27

  Pokaże, ale ze wstrętem...Dyrektor przyznaje że skrwi się za pieniądze. 5 zł od klienta...Dorosłego oczywiście, młodsi wejdą ale nielegalnie.

 • Paulo Garcia

  Oceniono 78 razy 24

  Bardzo dobrze.. Nie pokazywać osobom poniżej 18 lat, bo jeszcze dzieciaki za dużo się dowiedzą i żaden ksiądz nawet za kolanko nie będzie mógł złapać... Taki dzieciak zacznie drzeć się wniebogłosy "Ksiądz mnie obmacuje !".. i co? a przecież tak być nie może..

 • lubicz56

  Oceniono 72 razy 22

  Dyrektor kina na wlasna reke wprowadza ograniczenie wiekowe? Pacz pan a ja glupi zawsze myślalem, ze do tego sa powolane odpowiednie instytucje. Przynajmniej tak sie dzieje zarówno w cywilizowanej (na Zachód od Odry) Europie a nawet w dalekiej Ameryce.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX