Norbert B. podejrzany o gwałt i zabójstwo 15-latki w areszcie. Za tę zbrodnię został skazany Komenda

Zapadła decyzja o areszcie dla Norberta B. podejrzanego o popełnienie zbrodni w Miłoszycach.

Norbert B., dziś 40-letni, usłyszał zarzuty zgwałcenia ze szczególnym okrucieństwem i zabójstwa 15-letniej Małgosi z Miłoszyc. Decyzję o areszcie podjęto dziś rano na posiedzeniu aresztowym. Taką informację podaje TVN 24. 

Podejrzany został zatrzymany dwa dni temu na terenie jednostki strażackiej, w której od 2004 roku pracuje. -  Prokuratorzy wytypowali wszystkich mężczyzn, którzy w okresie zdarzenia skończyli 15 lat  i mieszkali w Miłoszycach lub w okolicy. Zostali przesłuchani pobierano od każdego z nich próbki porównawcze do badań genetycznych - mówił Prokurator Generalny Radosław Sikorski na briefingu prasowym po zatrzymaniu Norberta B.

Zbrodnia w Miłoszycach - co się stało?

Do zbrodni doszło 31 grudnia 1996 roku w Miłoszycach w województwie dolnośląskim. 15-letnia Małgosia została brutalnie zgwałcona, a następnie pozostawiona na mrozie. Dziewczyna zmarła. 

Za tę zbrodnię skazany został Tomasz Komenda. Spędził w więzieniu 18 lat. W marcu 2018 roku Sąd Najwyższy uniewinnił mężczyznę. Od tego momentu zatrzymanych zostało dwóch podejrzanych o udział w gwałcie - Ireneusz M. oraz wspomniany już Norbert B.

Śledztwo jest nadal w toku.

Więcej o:
Komentarze (23)
Norbert B. podejrzany o gwałt i zabójstwo 15-latki w areszcie. Za tę zbrodnię został skazany Komenda
Zaloguj się
 • june-of-44

  Oceniono 6 razy 4

  Policja, prokuratura i sąd obudzili się ze snu zimowego po 18 latach.
  Ile takich chłopaków jak Komenda siedzi w Polsce po więzieniach? Siedzą z doklepanymi wyrokami wymuszonymi biciem na komendzie.
  Polska to jeden wielki brud.

 • jerry224

  Oceniono 9 razy 3

  O tym winni PIS-owcy wiedzieć;
  Skazano Komendę po naciskach L.K. ws. przyspieszenia procedur

 • mcwidack

  Oceniono 6 razy 2

  "Areszt dla podejrzanego o zabójstwo w Miłoszycach. Za tą zbrodnie" - analfabeci ciągle u was pracują, a ja znowu pochopnie dałem wam moje pieniądze, których nie wydajecie na pensje dla profesjonalistów.

 • jan.w2

  Oceniono 10 razy 2

  A co z synalkiem miejscowego janusza biznesu?. Co z psiarnią, która niby szukała sprawcy, a tak naprawdę mataczyła, zacierała ślady i zastraszała świadków? I co z całą bandą tzw. wymiaru sprawiedliwości w tym tzw. biegłych, której działanie spowodowało skazanie niewinnego, gdy prawdziwi mordercy cieszyli się wolnością. Zapewne nie poniosą żadnych konsekwencji, bo albo obejmie ich przedawnienie, albo spie... na resortowe emeryturki.

 • 7oyful

  Oceniono 1 raz 1

  Polecam reportaż Kod Zbrodni – od początku chroniona jest osoba z Miłoszyc, za każdym razem jak jakiś świadek coś o niej wspomni zastraszanie przez funkcjonariuszy itp. Należy tak jak nieżyjący tatuś, który wpakował na 18 lat Komendę do masońskiego bractwa kurkowego, spokojnie żyje i prowadzi firmę w tamtej okolicy.

 • zanimmnieznowzbanuja

  Oceniono 1 raz 1

  W sprawie Komendy prawdziwi zbrodniarze jakurat sa niewinni to nie oni go skazali i nie oni udawali ze nie widza tego co widza a widza to czego nie ma.

 • jaja-kaczora

  Oceniono 5 razy 1

  to wszystko wina LEWACTWEA i Donalda Tuska poinformowala przed chwila Kwatera Glowna Kaczyzmu w Polsce, czyli Telewizja Polska!!!!!!

 • jaja-kaczora

  Oceniono 5 razy 1

  na pewno gwalciciele bali patriotami wykletymi i sluchali regularnie ojca Belzebuba z Torunia!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX