Wypadek na A4. Autostrada zablokowana była w obu kierunkach. Spore korki [UTRUDNIENIA]

Dwie ciężarówki zderzyły się po godz. 8 między węzłami Wrocław Wschód i Brzezimierz. Jedna osoba została ranna. Autostrada w kierunku Wrocławia jest zablokowana, tworzą się duże korki.

We wtorek po godz. 8 na autostradzie A4 między węzłami Wrocław Wschód i Brzezimierz zderzyły się dwa samochody ciężarowe - donosi "Gazeta Wrocławska".

Wypadek na A4. Zablokowana autostrada

Jedna osoba została ranna w wypadku, do którego doszło na jezdni w kierunku Wrocławia. Autostrada A4 najpierw zablokowana była w obu kierunkach. Później odblokowano jeden pas w kierunku Opola. Tworzą się zatory.

Korki na autostradzie A4 po wypadkuKorki na autostradzie A4 po wypadku Google Maps

Jak podaje "Gazeta Wyborcza", ranny to kierowca jednej z ciężarówek. Nie wiadomo jeszcze, jak długo potrwają utrudnienia.

Wypadek na autostradzie A4. Są korki

O godz. 9.30 odblokowano jezdnię autostrady A4 w obie strony, ale samochody wciąż stoją w korku.

Miałeś wypadek samochodowy? Nie uciekaj z miejsca zdarzenia

Więcej o:
Komentarze (19)
Wypadek na A4. Autostrada zablokowana była w obu kierunkach. Spore korki [UTRUDNIENIA]
Zaloguj się
 • lynx4

  Oceniono 14 razy 6

  To nie dwa pasy i tak dalej są winne, tylko kompletny brak na autostradach policji, która by waliła mandat za mandatem za szaleńczą prędkość, zbyt małe odstępy między samochodami, zajeżdżanie drogi, wyścigi słoni i nagłe zmiany pasa ruchu.

 • swiroslaw_klamczynski

  Oceniono 6 razy 4

  Nie widzę info, czy policja kierowała na objazdy, czy też była zajęta pilnowaniem pomników i łapaniem koszulkowców.

 • remo29

  Oceniono 10 razy 4

  Codziennie jeżdżę A4, w dwie strony. To nieprawda, że jest niebezpieczna, problemem A4 jest największa liczba idiotów na kilometr bieżący: sznureczkiem, gęsiego, na zderzaczku, z butem w podłodze, z telefonem przy uchu, alleluja i do przodu, byle 15 sekund wcześniej na MOP-ie.

 • fagusp

  Oceniono 7 razy 3

  Nuda. Dzień jak co dzień.
  Ale mam pomysł. Dajcie kiedyś newsa:
  - Dziś na A4 nie było żadnego wypadku!!!
  I to będzie prawdziwa sensacja.

 • szuna12

  Oceniono 7 razy 1

  Każdy grzeje ile wlezie by stać jak najkrócej na bramkach. Dlaczego nie ma winiet w tym kraju? Zakładam się o kazde pieniądze, że wypadków będzie kilka razy mniej kiedy zostaną zlikwidowane bramki!

 • ratlerek.hitlerek

  Oceniono 2 razy 0

  To tam w ogóle jest jakaś autostrada? Tak nazwali tę drogę szybkiego ruchu? "Autostradą"? No żartownisie z nich. Jajcarze.

 • Benedykt Nieznany

  Oceniono 2 razy 0

  Jak będą wysokie kary za jazdę "na żyletkę" to wydatnie zmniejszy sie ilość wypadków nie tylko na autostradach i drogach szybkiego ruchu. Odcinek S8 przebiegający przez W-we budzi zgrozę. Lewy pas pierwszą sygnalizację świetlną ma chyba za 50 km a samochody wloką się 30km/h. Dopiero po minięciu Wisły wszyscy zaczynają szybciej jechać. I tak codziennie rano.

 • jerzytop

  Oceniono 5 razy -3

  A4 podobnie zresztą jak i reszta naszych "" AUTOSTRAD " a zwłaszcza odcinek Stryków Warszawa to pokaż IDIOTYZMU ,DEBILIZMU i braku jakiegokolwiek przewidywania . Jakiś cvwaniaczek / lub jego rodzina/ z rządu obłowił się na budowie w polu ekranów przez co jedzie się tam jak w rynnie ale na trzeci pas ju z EU nie dała a podateki akcyza zawarta w paliwie idzie na program 500+

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX