Zaatakował nożem sprzedawczynię warzyw na straganie. Został wypatrzony i zatrzymany

Mężczyzna, który podejrzewany jest o zaatakowanie nożem kobiety sprzedającej warzywa na wrocławskim straganie został zatrzymany. Potwierdza to Prokuratura Rejonowa Wrocław Śródmieście.

O zatrzymaniu poinformowały lokalne portale: Nasze Miasto Wrocław oraz "Gazeta Wrocławska". Świadkiem był ich czytelnik, który od razu poinformował media. - Policjanci otoczyli łysego mężczyznę, podobnego do tego, który miał być nożownikiem. On nie widział policjantów, ale ci ewidentnie obserwowali go już wcześniej. To na pewno nie był zwykły patrol, ktoś zgłosił najwidoczniej, że widział podobnego do rysopisu mężczyznę - opowiadał świadek. - Czterech policjantów otoczyło go, rzucili na ziemię i skuli mu ręce. Zaraz potem dołączyło dwóch czy trzech innych - dodał. 

Do zatrzymania doszło przy Moście Trzebnickim. Potwierdziła to nie tylko prokuratura, ale również rzecznik komendy miejskiej policji we Wrocławiu, asp. sztab. Łukasz Dutkowiak. Jak powiedział lokalnym mediom, zatrzymany jest mieszkańcem miasta i był już wcześniej karany za różne przestępstwa. 

Atak nożownika we Wrocławiu. Co się wydarzyło?

W poniedziałek około godziny 17.00 mężczyzna zaatakował 59-letnią kobietę sprzedającą warzywa na miejskim straganie u zbiegu ulic Jedności Narodowej i Ignacego Daszyńskiego. Kilkukrotnie pchnął ją nożem, a następnie uciekł. Kobieta trafiło do szpitala w stanie ciężkim. 

Policja prosiła o pomoc w zidentyfikowaniu i zatrzymaniu mężczyzny. Wyznaczyła za to nagrodę w wysokości 6 tys. złotych.

Więcej o:
Komentarze (25)
Zaatakował nożem sprzedawczynię warzyw na straganie. Został wypatrzony i zatrzymany
Zaloguj się
 • june-of-44

  Oceniono 4 razy 2

  więcej dopalaczy w tym kraju....tak...więcej

 • pepe_papa

  Oceniono 18 razy 2

  Jaka Wolska taki terrorysta.

 • Wojtek J

  0

  I co teraz Panie Ziobro? Na nasz koszt będzie sobie siedział, nie można drania zabić?

 • ds215

  Oceniono 8 razy 0

  Trzeba bronoć się przed muchamedamoi. Konieczne jestt zezwolenie na posiadanie broni by zastrzelic napastnika.

 • dziadekjam

  Oceniono 17 razy -1

  Czyli zaniechanie "kratek" na mordach bandziorów pomaga w ich ujęciu...Czy organa ścigania wiyciągną stosowne wnioski?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX