Pogoda w środę. Lato nie odpuszcza, prawie upalnie. Deszcz możliwy tylko w jednym regionie

Środa to kolejny dzień tego tygodnia, gdy pogoda będzie nas rozpieszczać. Według prognoz nie ustanie letnia pogoda, a 19 września będzie jeszcze cieplej niż we wtorek. Wyjątkiem, gdzie może popadać i zagrzmieć, będzie Pomorze Zachodnie.

Zgodnie z prognozami pogody serwisu Windy.com w środę najcieplej będzie w Kaliszu - tam termometry wskażą nawet 28 stopni. Z kolei 27 stopni Celsjusza będzie w Poznaniu, Płocku, czy Wrocławiu. Między 26 a 25 stopni z kolei na Podkarpaciu, w Małopolsce, Podlasiu i na zachodnich krańcach Polski.

W środę 19 września chłodniej będzie natomiast na północy: o ile w Szczecinie spodziewać będzie się można 25 stopni Celsjusza, tak już w Koszalinie będzie to 22 stopnie, a w Dziwnowie - 21. W Gdańsku natomiast 24 stopnie.

Pogoda w środę 19 września

Według prognoz TVN Meteo pogoda w środę będzie niezwykle ciepła, w dodatku tego dnia nad całym krajem będzie niewiele chmur. Ewentualne, większe zachmurzenie, może pojawić się nad Pomorzem Zachodnim.

Wraz ze wspomnianym zachmurzeniem w rejonie Szczecina mogą pojawić się przelotny deszcz i burze. W całej reszcie Polski - bezchmurnie i prawie upalnie.

Więcej o pogodzie na pogoda.gazeta.pl.

Tydzień na Gazeta.pl. Tych materiałów nie możesz przegapić! SPRAWDŹ

Więcej o: