70-latka bardzo chciała zebrać cały Gang Słodziaków z Biedronki. Ukradła naklejki za 600 złotych

Ludzie oszaleli na punkcie pluszaków z Biedronki. Żeby je zdobyć, niektórzy posuwają się nawet do kradzieży. Swojej decyzji na pewno będzie żałowała 70-letnia mieszkanka Głogowa.

Policja w Głogowie poinformowała o kradzieży promocyjnych naklejek z dyskontu, które można wymienić na maskotki. Asp. sztab. Julita Filipczuk z głogowskiej komendy potwierdza w rozmowie z Gazeta.pl, że do kradzieży doszło w Biedronce

70-latka ukradła naklejki z Biedronki

Goleniowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży naklejek z Biedronki. Chodzi o naklejki, które można wymienić na pluszaki - Gang Słodziaków. To już drugi przypadek kradzieży tych maskotek. Na początku tygodnia policja zatrzymała mieszkańca Łodzi, który ukradł z Biedronki 1,5 tys. naklejek.

Tym razem do przestępstwa posunęła się 70-letnia kobieta. Na nagraniu widać, że kobieta stoi przy nieczynnej kasie. W pewnym momencie sięga do znajdującej się tam rolki z naklejkami i odrywa kilka z nich. Gdy myśli, że nikt jej nie widział, decyduje się na bardziej zuchwały krok - zabiera całą rolkę. 

Powrót na miejsce kradzieży

Kobieta myślała, że kradzież uszła jej na sucho. Kilka dni później, jak gdyby nigdy nic, ponownie przyszła do Biedronki na zakupy. Pracownicy jednak rozpoznali ją i od razu zadzwonili po pomoc. 

70-letnia mieszkanka Goleniowa została zatrzymana przez policjantów. Podczas przesłuchania przyznała się do przestępstwa, nie potrafiła jednak wytłumaczyć dlaczego ukradła naklejki.

Sklep wycenił straty na 600 złotych. Seniorka będzie musiała odpowiedzieć za swoje czyny przed sądem. Grozi jej do pięciu lat pozbawienia wolności. 

Tydzień na Gazeta.pl. Tych materiałów nie możesz przegapić! SPRAWDŹ

W Niemczech skradziono 20 ton Nutelli. Słodki łup jest wart ponad 300 tys. złotych

Więcej o:
Komentarze (84)
70-latka bardzo chciała zebrać cały Gang Słodziaków z Biedronki. Ukradła naklejki za 600 złotych
Zaloguj się
 • Jan Kowalski

  Oceniono 25 razy 19

  Głupota w tym kraju sięgneła zenitu. Zrobić zakupów na kwotę 2400 zł żeby dostać maskotkę wartą nie więcej 10 zł to przegięcie. Biedra tylko się cieszy i kasę liczy a ma co...

 • co co

  Oceniono 12 razy 12

  Ta maskotka warta jest około 1 dolara.Dlaczego ludzie za nimi szaleją i płacą 50zł za szt? W domach poniewiera się mnóstwo ładniejszych zabawek. Ludzie co z wami? Dlaczego pozwalacie się tak ośmieszać?

 • kolejne.lewackie.konto

  Oceniono 24 razy 6

  To chyba jakaś kampania bierdy. Ludzie nie mogą być tak zidiociali...

 • yosemitesam

  Oceniono 9 razy 5

  Widocznie gang świeżaków już skompletowała - teraz czas na słodziaki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX