Dar這wo. Tragiczny wypadek na trasie Krupy-Si鎍zyca. Nie 篡je nauczycielka. Wraca豉 z pracy

Na trasie Krupy-Si鎍zyca pod Dar這wem dosz這 do wypadku, w kt鏎ym zgin窸a 47-letnia kobieta, a dwie osoby zosta造 ranne. Policja ustala, dlaczego bmw zjecha這 na przeciwleg造 pas i uderzy這 w mitsubishi kierowane przez 47-latk.

Tragiczny wypadek miał miejsce w czwartek ok. godz. 16 na trasie Krupy-Sińczyca niedaleko Darłowa (woj. zachodniopomorskie). Kierujący bmw 33-latek prawdopodobnie "złapał pobocze" i zjechał na przeciwległy pas, uderzając w prawidłowo jadące mitsubishi - informuje "Dziennik Bałtycki".

Wypadek w Darłowie. Jedna osoba nie żyje, dwie ranne

Na miejscu zginęła 47-latka kierująca mitsubishi. Kierowca bmw i jego pasażer trafili do szpitali. Zdaniem strażaków, ich stan był bardzo poważny.

Jak donosi "Obserwator Lokalny" ze Sławna, ofiara śmiertelna to nauczycielka SP nr 3 w Darłowie, która pracowała także w szkole w Starym Jarosławiu. Kobieta miała wracać z pracy do domu w Darłowie. Gazeta nieoficjalnie dowiaduje się, że oprócz kierowcy bmw ranny został jego 62-letni teść.

Tragiczny wypadek na Pomorzu. Ranni trafili do szpitali

Jeden z mężczyzn został zabrany do szpitala w Koszalinie karetką pogotowia, drugi - śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Słupsku.

Okoliczności tragicznego wypadku ustala policja. Jak mówi rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Sławnie, sierż. Agnieszka Łukaszek, na razie nie wiadomo na pewno, dlaczego kierowca bmw zjechał na przeciwległy pas. - Krew kierowcy została pobrana do badań, czekamy na wyniki - dodała w rozmowie z Gazeta.pl.

Wypadek Krupy-Sińczyca. Utrudnienia

Jak poinformowała nas sierż. Łukaszek droga jest przejezdna, nie występują żadne utrudnienia.

Niebezpieczny wypadek w Połomii. Policja: Niewiarygodne, że kierowcy wyszli z tego cało

Wi璚ej o: