Jacek Wojciechowicz zawiesza kampanię wyborczą. Ze względu na wypadek 87-letniego ojca

Jacek Wojciechowicz nie zjawił się w czwartek na konferencji prasowej, na której miał przedstawić kandydatów swojego ruchu "Akcja Warszawa". Kandydat na prezydenta musiał zająć się swoim 87-letnim ojcem.

Jacek Wojciechowicz jest kandydatem na prezydenta Warszawy i przewodniczącym komitetu wyborczego "Akcja Warszawa”. Polityk zawiesił dziś swoją kampanię wyborczą. 

Jacek Wojciechowicz przerywa kampanię

W środę wieczorem sąsiedzi ojca Jacka Wojciechowicza znaleźli 87-letniego mężczyznę w bardzo złym stanie. Starszy mężczyzna był poobijany i unieruchomiony. Podejrzewa się, że spadł ze schodów. Mężczyzna znajduje się obecnie w szpitalu w stanie ciężkim.

W czwartek rano Jacek Wojciechowicz miał wziąć udział w konferencji prasowej na Placu Bankowym. Miał podczas niej zaprezentować kandydatów ruchu "Akcja Warszawa", którzy będą walczyć o stanowiska w nadchodzących wyborach samorządowych. Sztab wyborczy kandydata na prezydenta Warszawy poinformował, że Jacek Wojciechowicz z samego rana udał się do Raciborza, gdzie mieszka jego ojciec. 

Z informacji do których dotarł "Fakt", wynika, że Jacek Wojciechowicz zawiesił kampanię wyborczą. 

Nie ma mowy o żadnym ostatecznym zawieszeniu czy wycofaniu się. Jacek Wojciechowicz miał dziś dzień przerwy od kampanii ze względu na sytuację rodzinną - mówi w rozmowie z Metrowarszawa.pl Grzegorz Gruchalski, szef sztabu wyborczego Jacka Wojciechowicza.

Mówi również, że dzisiejszy brak Jacka Wojciechowicza na konferencji nie oznacza, że komitet "Akcja Warszawa" nie działa. - Działamy i to bardzo prężnie - dodaje. 

Już 21 października wybierzemy władze samorządowe

Więcej o: