Puławy. Marihuana w aucie 30-latka. W sumie miał 2,5 kg konopi indyjskich

Komenda Miejska Policji w Lublinie zatrzymała 30-latka, który mazdą przewoził ponad 2 kg marihuany. Mieszkaniec pow. puławskiego w domu miał też sprzęt, dzięki któremu mógł uprawiać konopie indyjskie.

2,5 kg marihuany znaleźli funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, którzy zatrzymali 30-latka z powiatu puławskiego. Ponad 2 kg konopi indyjskich mężczyzna przewoził w bagażniku swojego samochodu.

Marihuana w bagażniku mazdy

Na trop mężczyzny policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Lublinie wpadli kilka dni temu. Wspólnie z funkcjonariuszami CBŚP zatrzymali mazdę 30-latka w miejscowości pod Puławami.

W trakcie przeszukania pojazdu na tylnym siedzeniu policja znalazła tekturowe pudełko z brunatnym suszem. W schowanej w bagażniku walizce funkcjonariusze odkryli foliowe pakunki z konopiami indyjskimi.

Puławy. Sprzęt do hodowli konopi indyjskich w domu

KMP w Lublinie postanowiła przeszukać dom rodzinny 30-latka. W środku odnaleziono kolejne 200 g suszu marihuany, a także specjalistyczne urządzenia - namioty, lampy i nawozy, które mógł wykorzystywać mężczyzna.

Łącznie mundurowi zabezpieczyli 2,5 kg marihuany. 30-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Puławach. Został aresztowany i dostał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

Lublin. Marihuana znaleziona w bagażniku 30-latka

Więcej o: