Puławy. Marihuana w aucie 30-latka. W sumie miał 2,5 kg konopi indyjskich

Komenda Miejska Policji w Lublinie zatrzymała 30-latka, który mazdą przewoził ponad 2 kg marihuany. Mieszkaniec pow. puławskiego w domu miał też sprzęt, dzięki któremu mógł uprawiać konopie indyjskie.

2,5 kg marihuany znaleźli funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, którzy zatrzymali 30-latka z powiatu puławskiego. Ponad 2 kg konopi indyjskich mężczyzna przewoził w bagażniku swojego samochodu.

Marihuana w bagażniku mazdy

Na trop mężczyzny policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Lublinie wpadli kilka dni temu. Wspólnie z funkcjonariuszami CBŚP zatrzymali mazdę 30-latka w miejscowości pod Puławami.

W trakcie przeszukania pojazdu na tylnym siedzeniu policja znalazła tekturowe pudełko z brunatnym suszem. W schowanej w bagażniku walizce funkcjonariusze odkryli foliowe pakunki z konopiami indyjskimi.

Puławy. Sprzęt do hodowli konopi indyjskich w domu

KMP w Lublinie postanowiła przeszukać dom rodzinny 30-latka. W środku odnaleziono kolejne 200 g suszu marihuany, a także specjalistyczne urządzenia - namioty, lampy i nawozy, które mógł wykorzystywać mężczyzna.

Łącznie mundurowi zabezpieczyli 2,5 kg marihuany. 30-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Puławach. Został aresztowany i dostał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

Lublin. Marihuana znaleziona w bagażniku 30-latka

Więcej o:
Komentarze (51)
Puławy. Marihuana w samochodzie. KMP w Lublinie zatrzymała mężczyznę
Zaloguj się
 • umate

  Oceniono 14 razy 12

  w tym katolickim skansenie bezpieczniej jest gwałcić w sutannie dzieci niż zostać złapanym ze znaną ze swych leczniczych właściwości rośliną, od tysięcy lat świętą dla wielu cywilizacji...

 • Jan Paweł VI

  Oceniono 3 razy 3

  Dwa i pół kilo ile to spokoju w tych niespokojnych czasach

 • czternascie87plus1

  Oceniono 5 razy 3

  420 blaze it!

 • czemublokujecie_mikonto

  Oceniono 4 razy 2

  To jest właśnie Bolandia! Zamiast odczarować maryśkę, pozwolić mieć 5 doniczek w domu albo jako roślinę ogrodową to nazwali ją narkotykiem i ścigają, nawet na konopie siewne wymagają pozwolenia, jakieś kretyństwo. A gdyby zakazali handlu nią prywatnie, wprowadzili że można mieć w ogrodzie, domu, że można kupić w każdej aptece i z monopolu państwowego z dużą akcyzą, państwo by zarobiło, podatki by wpłynęły, ucięłaby się rzeka dochodu z prawdziwych narkotyków i trucizn dla mafii. No ale trzeba pozwolić aby policja będąca milicją wykazała się wynikami, a z drugiej strony żeby sobie związani z rządzącymi mafiozi mieli zapewnione stałe sposoby dochodu, bo gdyby była maryśka to by nikt nie kupował dopalaczy czy narkotyków. Dopalaczami też handlują inie potrafią sobie ze sprzedawcami trucizn/śmierci poradzić, a powinni od razu konfiskować cały majątek, skazywać na długoletnie więzienie za narażenie życia i zdrowia wielu osób. A w szkole edukować, no ale zamiast edukacji jest negatywny dobór do zawodu nauczyciela, jest promowanie ciemnoty, hodowla elbanowskich i katechezy zamiast lekcji. A później elbanowskie z ciekawości kupują mocarza i smażą sobie mózgi.

 • maxwywar2

  Oceniono 2 razy 2

  Mialby 4 skrzynki wódki to tylko by go pobłogosławili

 • mdzj

  Oceniono 2 razy 2

  > Zdjęcie: Marihuana znaleziona przy 30-latku (KMP w Lublinie)

  Może się mylę, ale mam wrażenie że to samo zdjęcie dłoni w niebieskiej rękawiczce, trzymającej bryłki suszu, w ciągu ostatnich paru lat widziałem już kilka razy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX