Jak przez mgłę widziała, że się rozbiera. Piotr P. za gwałt dostał 4 lata. Teraz sprawa wraca

Do sądu wraca sprawa ginekologa Piotra P., który w 2014 r. zgwałcił w gabinecie swoją pacjentkę. Lekarz w kwietniu został skazany na 4 lata więzienia, jednak według prokuratury i oskarżyciela posiłkowego to zdecydowanie za mało.

W październiku gorzowski sąd rozpatrzy apelację w sprawie Piotra P., ginekologa, który w kwietniu tego roku został skazany za gwałt na pacjentce - podaje portal Gorzowianin.com. Mężczyzna usłyszał wówczas wyrok 4 lat więzienia i 10-letniego zakazu wykonywania zawodu, musiał także zapłacić swojej ofierze 40 tys. zł odszkodowania.

Prokuratura i pełnomocniczka ofiary domagają się surowszej kary - 8 lat więzienia i dożywotniego zakazu wykonywania zawodu. Piotr P. twierdzi, że jest niewinny.

Gwałt w gabinecie w Strzelcach Krajeńskich

O sprawie pisaliśmy w Gazeta.pl w kwietniu. 22-letnia pacjentka przyszła do gabinetu Piotra P. w maju 2014 r. w Strzelcach Krajeńskich. Podczas zabiegu była pod wpływem silnych środków znieczulających. Zeznała potem, że czuła penetrację, widziała również ginekologa z prezerwatywą.

Sprawa trafiła na policję. W koszu na śmieci policjanci znaleźli zużytą prezerwatywę. Badanie wykazało, że była ona użyta przez ginekologa podczas stosunku z kobietą.

Tydzień na Gazeta.pl. Tych materiałów nie możesz przegapić! SPRAWDŹ

Więcej o:
Komentarze (41)
Jak przez mgłę widziała, że się rozbiera. Piotr P. za gwałt dostał 4 lata. Teraz sprawa wraca
Zaloguj się
 • wesslingharald

  Oceniono 26 razy 24

  "W koszu na śmieci policjanci znaleźli zużytą prezerwatywę. Badanie wykazało, że była ona użyta przez ginekologa podczas stosunku z kobietą" Gwałciciel? Wiezienie i zakaz wykonywania zawodu. Ale za tę szczególną, niepojętą wręcz głupotę, należy mu się dodatkowe 10 lat.

 • zimmel

  Oceniono 24 razy 14

  Cha.za.n rożne cuda robił mordował i jest dziś przez PiS świętym pie...ietym.

 • szaja25

  Oceniono 20 razy 12

  Bydle.

 • justsaying

  Oceniono 19 razy 11

  Dlaczego ma zakaz wykonywania zawodu na 10 lat zamiast dozywotnio? Myslicie ze za 10 lat wroci do zawodu i nikogo juz nie zgwalci?

 • zewszad_i_znikad

  Oceniono 10 razy 8

  Mam nadzieję, że w więzieniu spotka go to samo. Prezerwatywa niepotrzebna.

 • sim.salabim

  Oceniono 9 razy 7

  "W koszu na śmieci policjanci znaleźli zużytą prezerwatywę. Badanie wykazało, że była ona użyta przez ginekologa podczas stosunku z kobietą".
  Wiec na jakiej podstawie on twierdzi, ze jest niewinny? Ze niby ona chciala wspolzyc z lekarzem podczas badania, czy ze spodniczka byla za krotka?

 • dabera

  Oceniono 6 razy 4

  Jako osoba szczególnego zaufania powinien dostać dwa razy tyle co by dostał ktoś inny " z ulicy".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX