Łódzkie: fatalne skutki kłótni w piaskownicy. 10-latek zadał ciosy nożem 5-latkowi

O krok od tragedii w Głownie w Łódzkiem. W trakcie zabawy w piaskownicy doszło do sporu, a w efekcie kłótni między kolegami. Starszy chłopiec poszedł do domu po nóż, którym zaatakował 5-latka.

Po południu na placu zabaw przy jednym z bloków w centrum Głowna bawiło się trzech kolegów. Najstarszym z nich był 10-latek, który na podwórko wychodził już bez opieki rodziców. Oprócz niego byli jeszcze 5- i 8-latek z mamą - pisze "Dziennik Łódzki". W pewnym momencie doszło między nimi do sporu. Najmłodszy z chłopców zaczął naśmiewać się z 10-latka. Nie wiadomo o co poszło, ale najstarszy z kolegów obraził się i wyszedł z piaskownicy.

Okazało się, że chłopiec poszedł do domu, po nóż. Następnie wrócił do piaskownicy i pociął twarz 5-latka. Dziecko z ranami twarzy zostało przewiezione do szpitala w Łodzi. Na szczęście rany nie zagrażały życiu 5-latka.

Sprawą ataku w piaskownicy zajmuje się prokuratura. Na razie jest to postępowanie w sprawie. Z kolei sąd rodzinny zdecyduje o odpowiedzialności prawnych opiekunów 10-letniego chłopca.

Tydzień na Gazeta.pl. Tych materiałów nie możesz przegapić! SPRAWDŹ

Więcej o:
Komentarze (327)
Łódzkie: 10-latek zaatakował nożem 5-latka w piaskownicy
Zaloguj się
  • jaszmije_smukwijne

    Oceniono 100 razy 100

    Już sam atak nożem to coś okropnego, ale jeśli na dodatek w drodze do domu i z powrotem nie zdążył ochłonąć, to niestety niedobrze to wróży na przyszłość...

  • Jarek Lipski

    Oceniono 23 razy 17

    Jak czytam niektóre komentarze to włos jeży się na głowie . Ci co bronią 10latka , ciekawe jacy byście mądrzy byli gdyby to wasze dziecko oberwało nożem , też byście powiedzieli że to wina waszego dziecka ? Puknijcie się w te durne łby . Teraz właśnie są same takie "kozaki " którzy myślą że są mocni bo mają nóż

  • kot_kotando

    Oceniono 40 razy 14

    Gdyby pięciolatek miał przy sobie nóż, albo pistolet, dziesięciolatek zastanowiłby się dwa razy, zanimby zaatakował. Takie są skutki ograniczania obywatelom dostępu do broni.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX