Komentarze (152)
Sędziowie zadawali pytania Trybunałowi Sprawiedliwości UE. Są wzywani przez rzecznika dyscypliny
Zaloguj się
 • damtek

  Oceniono 60 razy 38

  maski już dawno opadły, izba dyscyplinarna , co potwierdza Pani poseł (K.Pawłowicz) ma usuwać niezależnych sędziów, a reszta ma się bać. Ale troszkę wam nie wychodzi. przewlekłość rośnie, sędziowie nie drżą przed wami. Udało wam się zwasalizować jakiś promil. Słabo. spisują się czyny i rozmowy.
  Waldemar Żurek/twitter

 • Andrzej Bielecki

  Oceniono 60 razy 30

  Panie Igorze, wielki szacunek dla Pana odwagi!
  Gdzie teraz są oficerowie WP, PP itd? Dlaczego nie protestują? Dlaczego w majestacie Konstytucjii nie mogą obronić honoru RP? Zapisali by sie na kartach Historii. A tak zostaną marnymi szmalcownikani....

 • damtek

  Oceniono 51 razy 27

  Sedzia Tuleya to jeden z niewielu Polakow ktorzy znaja Prawo i maja odwage mowic prawde w obronie Konstytucji.
  Konstytucja to Prawo Najwyższe ustanowione przez Naród w Referendum. Tylko nieuki i głupole tego nie rozumieją.
  Jerzy Wierzbicki/twitter

 • damtek

  Oceniono 39 razy 25

  .@MKierwinski Ten rząd PiS boi się sądów i trybunałów. Tak bardzo obawiają się, że wyrok będzie niekorzystny, że łamią wszystkie kanony prawne. SN został sprowadzony do tego, że ważniejsze są kaprysy pana z Nowogrodzkiej i Ziobry. Pan uważa, że to normalne państwo?

 • damtek

  Oceniono 39 razy 25

  K. Markiewicz: "Iustitia" przyjęła kurs zgodny z Konstytucją i komentuje to, co się dzieje z praworządnością w Polsce. (...) Nie zamierzamy zmieniać postępowania. Będziemy nadal głośno mówić na tematy dotyczące Polaków i praworządności".
  Brawo Wy

 • antykatol666

  Oceniono 35 razy 21

  Stalinowskie metody znowu w modzie jeszcze pis-"sędziowie" nie skazują na śmierć ale już są na dobrej drodze do rozpraw i więzień politycznych , a potem już czapa
  co nie Piotrowicz czujesz się pewnie jak za starych w/g ciebie dobrych czasów

 • damtek

  Oceniono 25 razy 19

  .@MKierwinski W waszym imieniu rewolucji w sądach dokonuje prokurator stanu wojennego i Ziobro, jakiś czas temu pracujący z Kryże. Jeśli chodzi o wiek Kaczyńskiego, to pokazuje pełną hipokryzję. Wiem jedno: to, jak Kaczyński podzielił Polaków, wymaga odesłania go na emeryturę.

 • damtek

  Oceniono 31 razy 19

  Wygląda na to, że w Sądzie Najwyższym ostatnia nadzieja. Przynajmniej do wyborów. Swoją drogę możemy być dumni z sędziów #SN Kiedy przyszedł czas próby, nie zawiedli.
  Kamil Durczok

 • damtek

  Oceniono 25 razy 17

  "Podstawowym zadaniem sędziów jest zapewnienie, że rządy prawa są zawsze uznawane, akceptowane i utrzymywane". Ich zadaniem jest otwarte wypowiadanie się, gdy krajowe władze otwarcie łamią przepisy konstytucji i swoje zobowiązania w ramach EU".
  Cichociemny Sędzia/twitter

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX