Odnalazły się dwie zaginione nastolatki. Niemal miesiąc temu uciekły z wycieczki w Wałbrzychu

Policjantom udało się odnaleźć dwie zaginione nastolatki, które 13 sierpnia uciekły z wycieczki w Wałbrzychu organizowanej przez ośrodek wychowawczy. 13 i 15-latka ukrywały się w mieszkaniu w oddalonej o kilkanaście kilometrów Głuszycy.

13-letnia Laura i 15-letnia Nikola są podopiecznymi Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego we Wrocławiu. Zaginęły 13 sierpnia podczas wycieczki w Wałbrzychu. Dziewczyny wyszły z pensjonatu i nie powiedziały wychowawcom gdzie idą.

W poniedziałek 10 września, niemal miesiąc po zaginięciu, dziewczyny zostały odnalezione.

"Policjanci w Cieszynie, skąd pochodzi jedna z poszukiwanych nastolatek, otrzymali informację o ewentualnym miejscu pobytu 13-latki oraz jej starszej koleżanki. Poszukiwane miały przebywać na terenie Głuszycy (woj. dolnośląskie). (...) Nastolatki przebywały w jednym z mieszkań" - czytamy w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Funkcjonariusze dodają, że nastolatkom nic się nie stało. Laura i Nikola trafią ponownie do wrocławskiego ośrodka wychowawczego we Wrocławiu.

Więcej o:
Komentarze (204)
Odnalazły się dwie zaginione nastolatki. Niemal miesiąc temu uciekły z wycieczki w Wałbrzychu
Zaloguj się
 • Piotr Wiekiera

  Oceniono 50 razy 40

  A mi jest tych dziewczyn zwyczajnie żal. Dlatego, że na 99,9% są z rodzin no niestety patologicznych, i te wzorce odziedziczyły.. nie znęcajcie się nad nimi, cieszcie się, że Wam Rodzice dali więcej..i mieliście chociaż jakiś tam start dorosłe życie..

 • co.ty.powiesz

  Oceniono 83 razy 39

  Po pierwsze nie zaginęły, tylko zwiały z poprawczaka, bo je swędziało między nogami.
  Po drugie tylko GW potrafi w kilka dni odmłodzić o rok: w informacji przed trzech dni GW pisała o 14- i 15 latce (w i a d o m o s c i.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,23882818,policja-szuka-14-letniej-laury-i-15-letniej-nikoli-uciekly.html), a tutaj się okazuje, że jedna ma 13, a druga - 15 lat.
  Po trzecie: tutaj zdjęcia zapikselowane (po co?), podczas gdy kilka stron wcześniej - buzie w całej okazałości. Powinny teraz wystąpić o odszkodowanie od Agory za to, że tutaj zmasakrowano im twarze.

 • 12-digit

  Oceniono 42 razy 22

  Mają szczęście, że nie odnalazły się w tureckim b.u,rdelu w Niemczech

 • takinikt

  Oceniono 32 razy 20

  Ludzie, dajcie na luz z tymi okropnymi komentarzami. Łatwo jest hejt uprawiać w necie jak mamusia z tatusiem dupsko obrabiają od małego i wszystko dają całe dzieciństwo. Nie wiadomo skąd one pochodzą, z jakich domów i jak to u nich wyglądało. Wg mnie żadne dziecko w wieku 13/15, które jestw takim ośrodku nie może pochodzić z dobrego domu. Ja, gdybym miał ojca alkoholika, to już bym pewnie dzisiaj odsiadywał 25 lat w pierdlu. Jestem cały i zdrowy, bo miałem szczęście mieć wspaniałych rodziców. One może nie miały takiego szczęścia...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX