Podwójne zabójstwo w Warszawie. Matka znalazła ciała 35-letniej córki i jej małego dziecka

Policja bada sprawę zabójstwa, do którego doszło w sobotę w Warszawie. Nie żyją 35-latka i jej 3-letnie dziecko. Zarzut podwójnego zabójstwa usłyszał 40-latek, który był na jednodniowej przepustce z więzienia.

Jako pierwsza podała informację o podwójnym zabójstwie w Warszawie podała Polska Agencja Prasowa. PAP ustaliła, że 35-letnia ofiara i 40-letni zatrzymany znali się od kilku miesięcy i planowali ślub.

Mężczyzna wyszedł na jednodniową przepustkę z więzienia i - jak wynika z ustaleń śledczych - spotkał się ze swoją partnerką. Ciało kobiety w mieszkaniu przy ul. Nowowiejskiej w Warszawie znalazła w sobotę po południu jej matka - informuje reporter TVN24. W domu były też zwłoki 3-letniego dziecka ofiary. Wszystko wskazywało na zabójstwo.

Mężczyzna - podała TVN24 - sam zgłosił się na policję i złożył wyjaśnienia. Postawiono mu zarzut podwójnego zabójstwa. Jak dowiedziała się z kolei warszawska "Gazeta Wyborcza", mężczyzna ten został kilkanaście lat temu skazany za zabójstwo, a karę odbywał w więzieniu na warszawskim Bemowie. 

Więcej o: