Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Samochód z 19-latką i 22-latkiem wyrzuciło prosto pod ciężarówkę

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. 22-latek podróżujący z 19-letnią pasażerką uderzył w stojący na drodze samochód. Siła uderzenia wyrzuciła auto na przeciwny pas, którym jechała akurat ciężarówka. Nie udało się ich uratować.

Do wypadku doszło wczoraj wieczorem w Biłgoraju na trasie Korytków Duży - Sokołówka. Ok. godz. 20.30 dyżurny biłgorajskiej policji otrzymał zgłoszenie do wypadku.

Biłgoraj. W wypadku zginęła 19-latka i 22-latek

Na miejscu funkcjonariusze zastali trzy samochody osobowe i ciężarową scanię. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 57-letni mężczyzna próbował zepchnąć na pobocze swojego volkswagena, który zepsuł się w trakcie jazdy. Za nim zatrzymał się 26-letni kierowca forda. W ich stronę jechał hondą jechał 22-latek, w jego samochodzie znajdowała się 19-letnia pasażerka.

Mężczyzna nie zdążył zahamować i uderzył w forda, ten z kolei wjechał w volkswagena. Honda pod wpływem uderzenia została wyrzucona na przeciwległy pas, którym akurat jechała ciężarowa scania.

22-latka i 19-latki nie udało się uratować. Jak informuje policja scanią jechał 31-letni mieszkaniec Ukrainy. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Prokurator zlecił przeprowadzenie sekcji zwłok ofiar wypadku.

Więcej o: