Pogoda w czwartek. Na zachodzie lato, na wschodzie jesień - deszcz i burze [POGODA NA DZIŚ]

Pogoda w czwartek będzie szczególnie uciążliwa dla mieszkańców wschodu Polski. Tam wystąpią deszcze, możliwe jest też, że zagrzmi. W reszcie kraju będzie pogodnie i ciepło, maksymalnie do 26 stopni Celsjusza.

Pogoda w czwartek będzie mocno zróżnicowana. Mieszkańcy zachodniej Polski będą mieli do czynienia z bardziej letnią temperaturą: w okolicach Poznania, Wrocławia i Zielonej Góry termometry wskażą do 26 stopni Celsjusza.

Chłodniej będzie na północy: 23 st. C w Szczecinie, około 21 st. C w Trójmieście. Z kolei w centralnej i północno-wschodniej Polsce termometry wskażą od 21 do 23 stopni Celsjusza - wynika z prognoz pogody na czwartek portalu Ventusky.com.

Najchłodniej będzie na południu i południowym-wschodzie, w woj. małopolskim, lubelskim i podkarpackim. Tam temperatura będzie poniżej 20 stopni Celsjusza.

Pogoda w czwartek. Opady i burze na wschodzie

W czwartek 6 września mieszkańcy zachodniej Polski nie zaznają deszczu, natomiast na wschodzie kraju należy przygotować się na przelotne opady. Wzdłuż wschodniej granicy od Suwałk przez Białystok i Lublin po Rzeszów możliwe są przelotne opady.

Poza deszczem w woj. małopolskim, podkarpackim i lubelskim mogą wystąpić burze. Ostrzeżenia I stopnia przed nimi wydało IMGW. W przypadku Lubelszczyzny Instytut przewiduje, że burzom może towarzyszyć grad.

Więcej o pogodzie na pogoda.gazeta.pl.

Więcej o:
Komentarze (2)
Pogoda w czwartek. Na zachodzie Polski lato, na wschodzie deszczowa jesień
Zaloguj się
  • fragola50

    0

    "nie zaznają deszczu" poezja panie...

  • Marcin Nawrocki

    Oceniono 1 raz -1

    Mieszkam na wschodzie, jest czwartek. Pacze i nie widze bush. I co te dziennikaze znowu nawymyslaly? Wiecej, dzis rano bylem nad jeziorem, zero chmur, slonko, zero ludzi. Pewnie wszyscy poczytali se jaka to zla pogoda i zostali w domach, a ja zamiast czytac bzdury popaczylem za okno i zobaczylem piekna pogode, wiec i nad jezioro pojechalem. Ludziska zacznijcie myslec nie wiezcie propagandzie, jak nic wkrecaja was w kupno parasola.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX