Dyrektor programowy Radia Opole zdjęty z anteny. "Nie byłem po alkoholu. To choroba"

Dyrektor programu został odsunięty od prowadzenia audycji w Radiu Opole. Po zarzutach, że prowadził audycję pod wpływem alkoholu. - Nie byłem tego dnia po alkoholu - zapewnia Zbigniew Górniak i dodaje, że cierpi na dolegliwość neurologiczną.

Piotr Moc, prezes Radia Opole, oświadczył, że zdecydował się na odsunięcie Zbigniewa Górniaka od prowadzenia audycji po rozmowie ze świadkami i pracownikiem zarządu - podaje branżowy portal Press.pl. 

Dyrektor miał "zachowywać się w sposób nietypowy" podczas jednej z audycji. Według portalu mężczyzna sprawiał wrażenie, że jest pod wpływem alkoholu. Chodzi o audycję "Prasowalnia" z przeglądem prasy, którą Górniak prowadził 7 sierpnia.

Sam Górniak zaprzecza. - Nie byłem tego dnia po alkoholu. To plotki - mówi. Twierdzi, że "cierpi na dolegliwość neurologiczną polegającą na tzw. aurach". Ma z tego powodu "na kilka sekund tracić świadomość". 

Prezes Moc poinformował, że Górniak wysłał pismo z wnioskiem o rozwiązanie umowy o pracę. Zarząd ma wyrazić na nie zgodę. Tymczasem Górniak mówi, że jest na zwolnieniu i "dopiero rozważa rozwiązanie umowy". 

Więcej o:
Komentarze (40)
Radio Opole. Dyrektor zdjęty z anteny. "Nie byłem po alkoholu"
Zaloguj się
 • zloty_cielec69

  Oceniono 10 razy 8

  może to małpki lecha k. tak zadziałały lub flaszka głodzia?

 • antekpociecha

  Oceniono 27 razy 7

  Nie znam ani jednego przypadku katopisowca który by przyznał się i przeprosił. Zawsze idzie w zaparte i najczęściej jeszcze innych oskarża nie ważne czy sprawa blacha czy nie czy są nagrania świadkowie i widać wszystko dokładnie, najlepszy przykład to znany ksiądz pedofil który przysięga na życie swojej matki że jest niewinny a potem okazuje się że dowody są "porażające" i zostaje nawet w tym kraju jednak skazany. O kłamcach pisowskich z wierchuszki to nawet nie wspomnę

 • 1moja

  Oceniono 12 razy 6

  "..."Nie byłem po alkoholu. To choroba" ..." To jest bardzo niebezpieczna choroba filipinska.
  Przegonilismy naziste, przegonilismy komuniste, przegonimy i kaczyste.

 • yuo7leo9

  Oceniono 14 razy 4

  wróciły kaczki, wróciła pomroczność jasna. Inna sprawa, że większość Pisowców ma defekty neurologiczne lub FAZ, a ta zdrowsza reszta - to cynicy i karierowicze.

 • kataryniarski

  Oceniono 20 razy 4

  Czyżby TVPiS i Radio PiS stało... pijaczkami? :D

 • lewica.najlepsza.od1789

  Oceniono 10 razy 4

  Zwróćmy uwagę na stopień zakłamania. Nirmalnid mówimy "po pijanemu", "pijany". "Po alkoholu" to eufemizm mający ukryć problem. Np. hasło na puszkach piwa rzekomo promujące trzeźwość kierowców brzmi "Nigdy nie jeżdżę po alkoholu", bo "po pijanemu" brzydko i negatywnie brzmi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX