Naga 28-latka biegała po centrum Elbląga. Rzucała butelkami i próbowała wybić szybę głową

Zupełnie naga 28-letnia kobieta biegała po ul. Mostowej w Elblągu. Była agresywna, rzucała butelkami i próbowała głową rozbić szybę wystawową sklepu. Powstrzymali ją policjanci.

Do niecodziennej interwencji w Elblągu doszło w sobotę ok. 6 rano. Elbląscy funkcjonariusze w okolicach ul. Mostowej w centrum miasta dostrzegli nagą kobietę. 28-latka była agresywna, rzucała butelkami i chciała głową wybić szybę wystawową sklepu. W porę powstrzymali ją policjanci.

Elbląg. Kobieta wzięła narkotyki, później nago biegała po ulicy

Okazało się, że kobieta pochodzi z województwa pomorskiego. - Była pod zgubnym działaniem narkotyków - informuje Jakub Sawicki z zespołu prasowego policji w Elblągu.

Przeszukując jej plecak mundurowi natknęli się na woreczki z amfetaminą i marihuaną. Funkcjonariusze ustalają okoliczności zdarzenia, m.in. przyjrzą się jej sytuacji rodzinnej i spróbują ustalić, skąd miała narkotyki

"Substancje odurzające wywołują, m.in.: skrajne pobudzenie, ale też powoduje utratę przytomności, omamy i zaburzenia oddychania. Apelujemy - nie kupuj i nie próbuj zażywać jakichkolwiek substancji odurzających. Grozi to utratą zdrowia, a nawet śmiercią" - czytamy w komunikacie policji.