Przemyśl. Znalazł nagie ciało żony. Policji wyjawił: W nocy kilka razy uderzyłem ją butelką

52-letniemu Jackowi H. grozi 25 lat więzienia lub dożywocie po tym, jak podczas przesłuchania przyznał się, że w nocy z czwartku na piątek kilkukrotnie uderzył swoją żonę butelką. Kobieta zmarła.

W piątek rano Jacek H. z Przemyśla (Podkarpackie) znalazł w mieszkaniu ciało swojej żony. Podobnie jak ona jest głuchoniemy. Policji nie potrafił wyjaśnić, co się stało - relacjonuje Polsat News. Powiedział jedynie, że dzień wcześniej w ich domu było grono znajomych.

W momencie składania zeznań mężczyzna miał 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Jest znany policji. - W ostatnich latach policjanci interweniowali tam w związku z awanturami domowymi, przemocą, nadużywaniem alkoholu przez obojga. Prowadzona była także procedura niebieskiej karty, a wcześniej też sprawa o znęcanie - powiedziała w rozmowie z Polsat News nadkom. Marta Tabasz z policji w Rzeszowie.

Ostatecznie 52-latek przyznał, że między nim a żoną doszło do awantury. Gdy para została w domu sama, mężczyzna kilkukrotnie uderzył żonę butelką w głowę. Przedstawiono mu zarzut spowodowana ciężkiego uszczerbku na zdrowiu ze skutkiem śmiertelnym. Grozi mu 25 lat pozbawienia wolności lub dożywocie.

Więcej o:
Komentarze (55)
Przemyśl. Znalazł nagie ciało żony. Policji wyjawił: W nocy kilka razy uderzyłem ją butelką
Zaloguj się
 • Bob Bob

  Oceniono 26 razy 14

  Zauważyłem, że średnio co trzeci artykuł dotyczy przestępstw pod wpływem alkoholu. Wypadki śmiertelne na drogach, pobicia i rozboje, gwałty, przemoc w rodzinie, a nawet znęcanie się nad zwierzętami... Tymczasem prawica utrzymuje, że alkohol jest w naszej kulturze od dawna a obiektem penalizacji i kryminalizacji jest trawka, która nota bebe nikogo jeszcze nie zabiła, i nikt pod jej wpływem nie popełnił przestępstwa. Jak to jest zatem?

 • lud.czerski.wyklety

  Oceniono 28 razy 12

  Z pewnością marzył o tym od dawna, a wódeczka go tylko ośmieliła. Alkohol wyzwala to co siedzi skrywane w człowieku. Jak chcecie kogoś poznać - rozpijcie go, wtedy będzie widać co na prawdę w gościu siedzi. Ludzie pozytywnie usposobieni po "pijaku" są jeszcze weselsi. Z potwora po wódzie wychodzi potwór.

 • KAMF 80

  Oceniono 23 razy 11

  I znowu alkohol, legalna szmata, która później ma takie efekt, że typ rozwala na łbie butelke żonie. Gdyby maria była legalna, albo tak jakbw cywilizowanym kraju jak w Czechach, to by sobie zapalił i poszedł spać, a tak to, na 25 lat do puszki i trzeba go utrzymać. Super prawo.

 • stachud

  Oceniono 19 razy 9

  Katolicy z podkarpackiego i pewnie głosowali na PIS.

 • zerozer52

  Oceniono 14 razy 6

  Podkarpacie. PiSowska dzicz.

 • yosemitesam

  Oceniono 10 razy 6

  Jak to mówią w pewnych kręgach zbliżonych do 'wadzy': Facet po prostu wołał tą butelką o miłość.

 • buk.humor.dziczyzna

  Oceniono 16 razy 6

  o co to larum - patriota wyklęty skarcił głupią babę butelką - polska codzienność

 • eclipse23

  Oceniono 6 razy 6

  spoko podkreslone w nawiasie (podkarpackie)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX