Zaatakował o 6:40 na przystanku autobusowym. Usiłował wykorzystać seksualnie 51-latkę

Będzińscy policjanci poszukują mężczyzny, który w ubiegłą sobotę próbował wykorzystać seksualnie kobietę na przystanku autobusowym.

25 sierpnia około godziny 6.40 w Będzinie w rejonie przystanku autobusowego przy skrzyżowaniu ulic Żeromskiego i Niemcewicza, mężczyzna usiłował wykorzystać seksualnie 51-letnią kobietę. Policja publikuje portret pamięciowy sprawcy, licząc na pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Mężczyzna ma około 30 lat, 178-180 cm wzrostu, jest muskularnej budowy ciała, ma ciemne włosy, krótko przystrzyżone i ciemne oczy. W dniu zdarzenia sprawca ubrany był w krótkie spodenki.

Osoby, które mogą znać tożsamość prezentowanego na portrecie mężczyzny oraz świadkowie tego zdarzenia (w szczególności podróżujący w godzinach rannych ulicą Żeromskiego), proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Będzinie nr telefonu 32 368 02 55, 32 368 02 66, nr alarmowe 997 lub 112. Możliwe jest też anonimowe przekazanie informacji za pośrednictwem strony internetowej będzińskiej policji w zakładce "Powiadom nas".

Miałeś wypadek samochodowy? Nie uciekaj z miejsca zdarzenia

Więcej o: