Szczebrzeszyn: były mąż zostawił jej prawdziwy arsenał. Od pistoletów po pocisk moździerzowy

Mieszkanka Szczebrzeszyna podczas porządków znalazła w mieszkaniu m.in. rewolwer, ponad 200 sztuk amunicji i pocisk moździerzowy. Arsenał zostawił po sobie jej były mąż.

Na niepokojące znalezisko natknęła się w czwartek mieszkanka Szczebrzeszyna. Kobieta w swoim mieszkaniu odnalazła sporą ilość amunicji, postanowiła zadzwonić na policję. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce naliczyli 40 jednostek amunicji bocznego zapłonu. W trakcie dalszych przeszukiwań mundurowi odnaleźli moździerzowy pocisk o długości ok. 30 cm., pistolet hukowy, niewielki rewolwer oraz ok. 200 nabojów o różnej długości.

Szczebrzeszyn. Robiła porządki, odkryła amunicję

Okazuje się, że arsenał należy do byłego męża kobiety. - Kobieta odnalazła te rzeczy, gdy po przeprowadzce robiła porządku - mówi w rozmowie z Gazeta.pl asp. Dorota Krukowska-Bubiło, oficer prasowa zamojskiej policji. Obecnie nie wiadomo, jakie intencje miał mężczyzna, który przetrzymywał militarne przedmioty. - Według naszych informacji mężczyzna przebywa na terenie innego powiatu i obecnie poszukuje go inna jednostka 

W związku z nietypową i niebezpieczną kolekcją na miejsce wezwano patrol saperski, który zabezpieczył niebezpieczne przedmioty. Za posiadanie broni palnej lub amunicji grozi nawet 8 lat więzienia.

Więcej o:
Komentarze (35)
Szczebrzeszyn. Znalazła broń i amunicję w rzeczach byłego męża
Zaloguj się
 • preczzglupota

  Oceniono 24 razy 16

  gdzie tutaj bron?
  pistolety hukowe, Zero amunicji bojowej z wylaczeniem tych dwoch sztuk amunicji 7,62 x 39mm do AKM, i chyba jednej sztuki amunicji 9x19mm Para

  A pocisk to moze byc tylko skorupa bez elaboracji

  Gdzie tu Arsenal?

 • wiarus25

  Oceniono 15 razy 15

  Pistolet i rewolwer hukowy na amunicje bocznego zapłonu długą i krótką, końcówki do strzelania rac, na to zezwolenia nie potrzeba, pocisk moździerzowy to tylko pusta atrapa. Jaki to arsenał?
  Widać że już nie ma zasadniczej służby wojskowej bo trzeba być ignorantem aby tego nie zauważyć. Pokolenie Szwejków nawet w Policji.

 • Adam Drewniak

  Oceniono 19 razy 11

  Pistolet hukowy z amunicją hukową i pistolet startowy. Miejcie dla siebie litość "gazeto profesjonalna".

 • cezar85

  Oceniono 10 razy 10

  a mówili, że to chrząszcz brzmiał w trzcinie

 • bosman64

  Oceniono 6 razy 6

  Jaka broń? Kogoś tu całkiem pogięło! Hukowego złomu gościu nazbierał i to w niewielkich ilościach.

 • tajemniczy_don_pedro

  Oceniono 5 razy 3

  "Obecnie nie wiadomo, jakie intencje miał mężczyzna, który przetrzymywał militarne przedmioty."

  Z takim arsenałem, to zapewne chciał jednocześnie wypowiedzieć wojnę Putinowi i Merkelowej. Teraz idioci z policji mogą się chwalić wykryciem uzbrojonego po zęby, niebezpiecznego przestępcy.

  Poczekajcie aż ktoś poszuka po moich rzeczach i was wezwie. Tylko weźcie gacie na zmianę.

 • zerozer52

  Oceniono 3 razy 3

  Chyba chciał ubić tego chrząszcza, który tam brzmiał i strząsał z skrzydeł krople dżdżu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX