Kraśnik: usiadł na pomniku Lecha Kaczyńskiego. Policja publikuje zdjęcie mężczyzny

Policja z Kraśnika poszukuje mężczyzny, który tydzień temu wszedł na tamtejszy pomnik "Ofiar katastrofy smoleńskiej" i usiadł na barkach posągu byłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Funkcjonariusze opublikowali zdjęcie sprawcy.

Nieznany mężczyzna w piątek 24 sierpnia wszedł na pomnik "Ofiar katastrofy smoleńskiej" w Kraśniku i usiadł na barkach posągu prezydenta Lecha Kaczyńskiego. O sprawie pisaliśmy kilka dni temu. Zdjęcie sprawcy opublikował wówczas fanpage "Kraśnickie Hity".

Kraśnik: policja szuka mężczyzny, który usiadł na pomniku Lecha Kaczyńskiego

Teraz policja publikuje wyraźne zdjęcie mężczyzny. Sprawcy za "znieważenie pomnika" grozi kara grzywny lub ograniczenia wolności (np. prace społeczne).

Nieznany sprawca wszedł na pomnikNieznany sprawca wszedł na pomnik KPP Kraśnik

"Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawcy występku proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kraśniku tel. 818262280 lub najbliższą jednostką Policji" - czytamy na stronie kraśnickiej komendy.

Jarosław Kaczyński po odsłonięciu pomnika ofiar katastrofy smoleńskiej: "Nie lękajcie się"

Więcej o:
Komentarze (634)
Kraśnik: usiadł na pomniku Lecha Kaczyńskiego. Policja publikuje zdjęcie mężczyzny
Zaloguj się
 • Sam Sliding

  Oceniono 243 razy 215

  Ktoś na innym forum napisał, że wydanie go byłoby jak wydanie kogoś, kto w czasie okupacji hitlerowskiej narysował znak polski walczącej. Trudno się nie zgodzić.

 • boskee

  Oceniono 185 razy 175

  Pomnik Kaczyńskiego pomnikiem ofiar katastrofy smoleńskiej? Co dalej, pomnik Hitlera pomnikiem ofiar holocaustu?

 • wookiee.chewbacca

  Oceniono 144 razy 134

  Chwila! To jak pedofil zgwałci dzieci to mu mordę zamazują, a publikują wizerunek człowieka, który odpoczywa sobie na kupie złomu?

 • plyn_lugola

  Oceniono 133 razy 119

  Jak rozumiem pomnik został zdewastowany a szacowane szkody sięgają tysięcy złotych albo są wręcz nieodwracalne? Bo chyba tylko taka ewentualność stanowiłaby uzasadnienie do tak mocnych metod poszukiwania "sprawcy". Może od razu wysłać za nim list gończy i powiadomić Interpol? A po namierzeniu tego okrutnego złoczyńcy nasłać na jego miejsce pobytu grupę antyterrorystyczną? Takie mam propozycje dla policji Błaszczaka, może wam się przydadzą.

 • dejacek

  Oceniono 110 razy 98

  strasznie obrażalski ten kawałek kamienia. Ja próbowałem na podwórku wchodzić na różne kamienie i żaden się nie obraził

 • mam.swoj.mozg.2

  Oceniono 97 razy 85

  Tydzien od zdarzenia. Ciekawe, ze zdjecia z prawdziwych przestepstw, np pobicia, rabunku, pokazuja zazwyczaj po kilku miesiacach i to dopiero gdy w trakcie sledztwa nie udalo sie ustalic sprawcy. Kulsony plyna z nurtem politycznym, a skoro polityka cofa sie dogo co bylo za PRL to musimy chyba przygotowac sie na tzw. „sciezki zdrowia”.

 • vito14

  Oceniono 79 razy 69

  Na ulicach chodzą poszukiwani gangsterzy, gwałciciele czy handlarze narkotyków - policja cisza, żadnej publikacji wizerunku, to nagle siada jegomość na pomniku jego ekscelencji i od razu cała machina w ruch - dosłownie jak za komuny z pomnikiem Lenina.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX