45-latek z Knurowa podejrzany o gwałt na nastolatce. Wykorzystał jej zaufanie i wywiózł autem

Knurów. 45-letni mieszkaniec Knurowa został zatrzymany pod zarzutem gwałtu na nastolatce. Do gwałtu miało dojść w jego samochodzie. Mężczyzna nie przyznaje się do winy.

Gwałt miał mieć miejsce w zeszły piątek wieczorem. Policja podaje, że 45-latek i nastolatka znali się wcześniej od kilku miesięcy. Mężczyzna prawdopodobnie wykorzystał ten fakt i pod pretekstem udzielenia mu pomocy namówił dziewczynę, aby wsiadła do jego samochodu. Niestety, po drodze zjechał w ustronne miejsce na obrzeżach Knurowa, gdzie dziewczyna nie mogła liczyć na pomoc innych osób i zgwałcił nastolatkę.

45-letni knurowianin był zaskoczony wizytą policjantów w swoim mieszkaniu. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie po tym, gdy dziewczyna powiadomiła Policję o zgwałceniu.

Funkcjonariusze nie podają więcej szczegółów ze względu na dobro poszkodowanej, wiadomo jednak, że mężczyzna się nie przyznaje. Sąd zdecydował o umieszczeniu podejrzanego w areszcie tymczasowym na 3 miesiące. Grozi mu do 12 lat więzienia.Mężczyzna nie przyznaje się.

Bielizna, która wykrywa gwałt w czasie rzeczywistym. I powiadamia najbliższych o niebezpieczeństwie

Więcej o: