Wrocław. Wziął dopalacze, podpalił mieszkanie. Na widok policji uciekł na dach, groził, że skoczy

We Wrocławiu 21-latek odurzony dopalaczami biegał nago i próbował rozpalić ognisko w mieszkaniu. Gdy pojawiła się policja, uciekł na dach i groził, że się zabije. Dzięki interwencji służb udało się uniknąć tragedii.

Policjanci z  Wrocławia otrzymali zawiadomienie, że w jednym z mieszkań na osiedlu Krzyki 21-latek biega nago po lokalu, który dzielił z innymi ludźmi, próbował też rozpalić ognisko: nadpalił panele podłogowe i szafę. Mężczyzna wcześniej zażył dopalacze.

Jego zachowanie sprawiło, że współlokatorka czym prędzej wyszła z mieszkania i to ona najprawdopodobniej zawiadomiła służby. Gdy funkcjonariusze pojawili się na miejscu, zastali tam już strażaków, wezwanych do ugaszenia pożaru w mieszkaniu.

Wrocław. Kilka porcji dopalaczy w mieszkaniu 21-latka

21-latek, gdy zobaczył policjantów, uciekł na dach budynku, wybijając przy tym właz i niszcząc klapę oddymiającą. Na dachu 10-piętrowego budynku groził funkcjonariuszom, że jeśli ktokolwiek do niego podejdzie, to skoczy i się zabije.

Po chwili jednak wrocławskim policjantom i strażakom udało się obezwładnić 21-latka, którego karetka pogotowia od razu zawiozła do szpitala na oddział toksykologii.

W mieszkaniu mężczyzny policjanci znaleźli kilka porcji dopalaczy, a funkcjonariusze badają wszystkie okoliczności sprawy. 21-latek odpowie przed sądem za to, co zrobił - grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Więcej o:
Komentarze (51)
Wrocław. Wziął dopalacze, biegał nago i groził, że skoczy z dachu
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 24 razy 12

  Pewien pan taki grubasek, obecnie chyba prokurator krajowy obiecywał testy narkotykowe dla prokuratorów, sędziów, adwokatów. Święczkowski czy jakoś tak.
  I co? Betoniarka się zawiesiła.

 • komuno

  Oceniono 30 razy 6

  A trawa, która jest lekiem i pacyfikuje nadal nielegalna...

 • spyderman2

  Oceniono 7 razy 3

  co wyrabia pisowski sÓweren to się w głowie nie mieści. oni po tych dopalaczach też chodzą na wybory i głosują na pisowskich złodziei

 • 31.februarius

  Oceniono 26 razy 2

  Wziąłeś dopalacze i chcesz skończyć?
  Dobrego i "skutecznego" lotu!

  Następnych proszę ...

 • rasta-mw

  Oceniono 1 raz 1

  Dopalacze+

 • jamarcin

  Oceniono 15 razy 1

  tragedia to będzie jak ten debil na dopalaczami tym razem postanowi zabić kogoś innego, albo komuś innemu spalić dobytek życia. Tak więc tragedią jest to ze nie skoczył. Nie mam szacunku do takich ćpunów. każdy chyba doskonale wie jak działają dopalacze. nie miał 14 lat.

 • kryweg

  Oceniono 16 razy 0

  Nie ratować ! Posadzić nad Odrą - niech się utopi. Jednego kretyna będzie mniej. Wystarczy innych wariatów !

 • starszy-65

  Oceniono 1 raz -1

  Takie ograniczania jak spotkały tego młodzieńca to nazywa się łamaniem swobód obywatelskich i narażaniem na koszty pozostałych Obywateli RP.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX