Nowe wątki ws. śmierci Leszka Millera juniora. Prokuratura podejrzewa samobójstwo

Leszek Miller junior zmarł w niedzielę. Wedle wstępnych ustaleń prokuratury, syn byłego premiera najprawdopodobniej popełnił samobójstwo.

Leszek Miller junior, syn byłego premiera Leszka Millera, zmarł w wieku 48 lat. Według wstępnych ustaleń prokuratury Leszek Miller junior popełnił samobójstwo.

- Wstępne ustalenia poczynione w toku czynności oględzin wskazują na śmierć samobójczą - przekazał nam rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie, Łukasz Łapczyński. 

Leszek Miller junior nie żyje. Prokuratura bada sprawę

Ciało Leszka Millera juniora zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej. Śledczy planują przeprowadzić sekcję zwłok i pobrać materiał do badań toksykologicznych.

W mediach pojawia się coraz więcej pogłosek na temat powodów, dla których Leszek Miller junior mógł popełnić samobójstwo. „Fakt” podaje, że mężczyzna od dawna cierpiał na depresję.

Leszek Miller Junior skończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Był biznesmenem, pracował m.in. w zarządzie KGHM Polska Miedź, a także w branży związanej z ubezpieczeniami i funduszami inwestycyjnymi.

Więcej o: