Ksiądz niezadowolony z obecności dziennikarki TVN24. Złapał ją za rękę i wziął mikrofon

Przed kościołem pw. Jana Chrzciciela przy ul. Bogurodzicy w Szczecinie grupa osób wieszała dziecięcej buciki, symbolizujące ofiary pedofilii. Jak podaje "Gazeta Wyborcza", jednemu z księży nie spodobała się obecność dziennikarki TVN24 relacjonującej wydarzenie.

Grupa ok. 20 osób zawiesiła w niedzielę na bramie kościoła pw. Jana Chrzciciela w Szczecinie dziecięce buciki jako protest przeciwko pedofilii wśród duchownych. Było to nawiązanie do akcji "Baby Shoes Remember" zapoczątkowanej w Irlandii. Jak podaje "Gazeta Wyborcza", po tym, jak buty zawisły na bramie, przed kościołem pojawił się ksiądz. Zaczął robić zdjęcia uczestnikom akcji.

- Przystawiał komórkę 10 centymetrów przed nosem. Zapytałam go, czy zna jakiegoś księdza, który wsparł akcję i walkę z pedofilią w Kościele. Złapał mnie za rękę. Następnie panu, który filmował zdarzenie, próbował wyrwać telefon - mówi w rozmowie z "GW" jedna z uczestniczek. Miał również zaatakować dziennikarkę TVN24 Alicję Rucińską. - Podszedł do mnie, też mnie chwycił mocno za rękę, próbował wykręcić i wyrwać mikrofon - mówi. Później przycisnął nadgarstek dziennikarce, a ta wypuściła mikrofon, który duchowny zabrał.

- Zapytałam, dlaczego zabiera mi moją własność. Wtedy go oddał - relacjonuje Alicja Rucińska. Duchowny zażądał, by ekipa telewizyjna odeszła, choć dziennikarka i operator stali na publicznym chodniku.

Czytaj więcej na szczecin.wyborcza.pl>>>

Więcej o:
Komentarze (494)
Ksiądz niezadowolony z obecności dziennikarki TVN24. Złapał ją za rękę i wziął mikrofon
Zaloguj się
 • grey55

  Oceniono 80 razy 56

  Ksiądz to osoba podwyższonego ryzyka. Kury bym samej mu nie zostawił a zostawioną poddał obdukcji. Dziwie się ,że w Polsce są jeszcze rodzice co podsyłają im własne dzieci jako ministrantów. Jedyne jak to można wytłumaczyć to jakimś syndromem sztokholmskim powstałym w dzieciństwie w okolicznościach, których nie chce znać. kościół katolicki to ZŁO i jako taki powinien być pod czuja obserwacja. Bardzo cieszy mnie też, że młodzi ludzie trzeźwo patrzą na ta organizację znając jej prawdziwy cel istnienia a starzy niewolnicy mentalni sukcesywnie wymierają.

 • transformator2014

  Oceniono 64 razy 50

  Niewolnik z definicji ma się bać swojego pana. Religia jest narzędziem kontroli umysłu. Bogiem nazywa się tam bądź ludzi

  bądź istoty astralne o charakterze wampirycznym. Kapłani odzwierciedlają zawsze naturę tych istot:
  żądza czci
  żądza władzy
  przerośnięte napuszone ego
  pedofilia (czynnik okultystyczny)
  sodomia (czynnik okultystyczny)
  chęć zemsty
  porywczy gniew
  żądza dominacji
  brak szacunku do życia (nie chcesz być podległy: kara śmierci)
  brak szacunku do kobiet
  brak szacunku do dzieci
  brak szacunku do natury
  TO PASOŻYTY UDAJĄCE BOGA!

 • miikz

  Oceniono 63 razy 47

  a cóż to yebany czarny pasożyt przestraszył się, że ministranci nie przyjdą.....?!

 • fotosmak

  Oceniono 106 razy 44

  prawda w oczy kole... ciekawe o ilu pedofilach-kolegach wiedział i temat pod dywan zamiótł.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX