Kurski: "Nieprzebrane tłumy" na pikniku "Korony królów". Zdjęcia z lotu ptaka pokazują co innego

Na zamku w Lidzbarku Warmińskim odbył się piknik z serialem "Korona królów". Jacek Kurski stwierdził, że na imprezie pojawiły się "nieprzebrane tłumy". Użytkownicy Twittera szybko sprowadzili prezesa TVP na ziemię.

Piknik z "Koroną królów" odbył się w sobotę na zamku w Lidzbarku Warmińskim. Fani mogli spotkać aktorów i twórców serialu TVP, obejrzeć turniej rycerski czy średniowieczny targ. Miejsce pikniku wybrano nieprzypadkowo - właśnie w tym miejscu wcześniej nagrywano kolejne odcinki, które zostaną wyemitowane we wrześniu.

Kurski o imprezie w Lidzbarku: "nieprzebrane tłumy"

Na zamku pojawił się również Jacek Kurski. Prezes TVP napisał na Twitterze, że w imprezie wzięły udział "nieprzebrane tłumy" fanów.

Nieprzebrane tłumy na pikniku „Korony królów” w Lidzbarku Warmińskim. Tysiące widzów Telewizji Polskiej. I... ani jednego panelisty Nielsena

- stwierdził Kurski.

Szybko pod wpisem Jacka Kurskiego zaczęły pojawiać się zdjęcia z lotu ptaka, na których widać wielu zainteresowanych, jednak nie są to "tysiące", o których pisał. Użytkownicy Twittera zaczęli żartować z prezesa TVP. "Piknik zgromadził więcej widzów niż serial", "Co za wstyd", "PiS ma swoją matematykę".

Na nagraniach i zdjęciach TVP 3 Olsztyn widać wielu uczestników imprezy, wciąż jednak nie są to "nieprzebrane tłumy".

Pierwszy sezon "Korony królów", który liczył 84 odcinki, TVP emitowała od 1 stycznia do 23 maja br. Jak podają Wirtualne Media, średnia oglądalność odcinków pierwszego sezonu wynosiła 2,05 mln widzów.

Więcej o: