Kraśnik: mężczyzna usiadł okrakiem na pomniku Lecha Kaczyńskiego. Szuka go policja

Do internetu trafiło zdjęcie mężczyzny, który wdrapał się na pomnik Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. "Wandalizm", "Wstyd", "Kara się należy" - pisali oburzeni komentujący.

O sprawie poinformował facebookowy fanpage Kraśnickie Hity. Jeden z czytelników podesłał redakcji zdjęcie mężczyzny, który wszedł na pomnik Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku i usiadł na nim okrakiem.

Kraśnik: mężczyzna wszedł na pomnik Lecha Kaczyńskiego

Pod fotografią pojawiło się wiele negatywnych komentarzy. "Wstyd", "To się nazywa znieważenie, kara się należy", "Żenada", "Wandalizm" - pisali komentujący.

Sprawą zajęła się policja. - Prowadzimy działania operacyjne w tej sprawie. Będziemy ustalali osobę uwiecznioną na zdjęciu - powiedział st. asp. Janusz Majewski z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku w rozmowie z "Dziennikiem Wschodnim".

Pomnik Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku odsłonięto w lipcu br. Stoi w pobliżu skrzyżowania ul. Słowackiego i Balladyny. Teren wokół pomnika jest monitorowany - w pobliżu znajdują się dwie kamery.

Jarosław Kaczyński po odsłonięciu pomnika ofiar katastrofy smoleńskiej: "Nie lękajcie się"

Więcej o:
Komentarze (347)
Kraśnik: mężczyzna wszedł na pomnik Lecha Kaczyńskiego
Zaloguj się
 • zwyklaosoba

  Oceniono 153 razy 99

  "Każda akcja wywołuje określoną reakcję. To sytuacja, która nie powinna mieć miejsca, ale też ich rozumiem" (Beata mazurek, rzecznik PiS)

 • stef0909

  Oceniono 130 razy 60

  Jak się na siłę kreuje nieudacznika na pomniki to efekt murowany - ciemny lud tego nie kupuje!!!

 • wkkr

  Oceniono 101 razy 45

  A może by się tak władza zastanowiła dlaczego inne pomniki nie wzbudzają takich emocji? Dlaczego nikt nie włazi np na JPII?
  Moze cokoły to nie miejsce dla takiej pierdoły ja Lech Kaczyński?

 • wroclawianka9

  Oceniono 65 razy 43

  Gdyby to był "wandalizm" to w młodości -skończyłabym w więzieniu- siedziałam okrakiem na wielu pomnikach. Fobia pt. "Pomnik Lenina" zapcha duperelami sądy tak, że na poważną sprawę poczekasz dłużej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX