Niedziele handlowe 2018. Godziny otwarcia sklepów Biedronka, Aldi, Auchan, Lidl, Żabka

W ten weekend możemy robić zakupy bez ograniczeń - 26 sierpnia to niedziela handlowa. W jakich godzinach będą otwarte najpopularniejsze sklepy, takie jak Biedronka, Lidl, Auchan, Tesco i Żabka?

Auchan - godziny otwarcia w weekendy

Ze względu na wejście w życie ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele, większość sklepów sieci Auchan w soboty jest czynne dłużej niż w pozostałe dni. W przedostatni dzień tygodnia możemy odwiedzić sklepy Auchan w godzinach od 7:00 do 22:00, z kolei w niedziele handlowe, takie jak 26 sierpnia, od godziny 9:00 do 22:00.

Jak otwarte są sklepy Aldi w piątki, soboty i niedziele?

Właściciele sklepów Aldi nie zdecydowali się na znaczące wydłużenie godzin pracy swoich pracowników w piątki i soboty. Zdecydowana większość sklepów tej sieci w piątki i soboty otwiera drzwi o godzinie 8:00, a zamyka je o 21:00. W niedziele handlowe sklepy Aldi otwarte są znacznie krócej, bo od godziny 9:00 do 18:00.

Biedronka - godziny otwarcia w soboty i niedziele

Sieć sklepów Biedronka szybko zareagowała na wprowadzenie ustawy o zakazie handlu w niedziele.  To jedne z tych sklepów, które zarówno w ciągu tygodnia, jak i w weekend otwarte są najdłużej. W piątki i soboty sklepy Biedronka otwarte są z reguły od 6:30 do 22:00, z kolei w niedziele handlowe od 8:00 do 21:00.

Carrefour i niedziele handlowe- godziny otwarcia

Sklepy sieci Carrefour otwarte są w dość nieregularnych porach, dlatego trudno mówić o jakimś schemacie. Godziny otwarcia sklepów Carrefour w soboty to najczęściej 6:00, 6:30 lub 7:00, z kolei godziny zamknięcia oscylują pomiędzy 21:00, a 23:00. Istnieje także szereg sklepów Carrefour, które otwarte są całodobowo – są to najczęściej sklepy Carrefour Express. W niedziele handlowe większość sklepów Carrefour jest czynne od 9:00 do 21:00.

Kaufland - jak otwarte są sklepy w najbliższy weekend?

W piątki i soboty sklepy Kaufland czynne są najczęściej od godziny 7:00 do 22:00. W niedziele handlowe, takie jak 26 sierpnia, są otwarte zaledwie godzinę krócej, bo od 8:00 do 22:00.

Lidl. Godziny otwarcia - piątek, sobota, niedziela

Piątki i soboty to dni, w czasie których sklepy sieci Lidl otwarte są najdłużej – możemy zrobić tam zakupy od 7:00 do 22:00. W niedziele handlowe robienie zakupów w Lidlu możliwe jest od 9:00 do 19:00.

Jak w weekendy otwarte są sklepy Żabka?

To, czy i w jakich godzinach otwarty jest dany sklep sieci Żabka, ustala właściciel danej placówki. Oznacza to, że nie można mówić o zestandaryzowanych godzinach pracy tych sklepów. Przed pójściem do Żabki warto sprawdzić godziny otwarcia w Internecie, jednak większość z nich w soboty i w niedziele handlowe otwarta jest od 6:00 do 23:00.

Niedziele handlowe 2018 - w te dni sklepy będą zamknięte

Więcej o:
Komentarze (6)
Niedziele handlowe. Godziny otwarcia sklepów Biedronka, Lidl, Żabka
Zaloguj się
 • komuno

  Oceniono 10 razy 2

  UZ w swoim żywiole.

 • tomasz nowak

  Oceniono 9 razy 1

  niedziele otwarcia "srarcia" ...jak jest niedziele handlowa to markety są tak samo otwarte jak w każdą niedzielę jak było!.....ale wiem że "lud" będzie już sterczał pod marketami od 6:00 żeby zrobic zakupy jakby jutro btł koniec świata ...a w poniedziałek "D- day" dzień zwrotów ...........

 • iso2

  Oceniono 12 razy 0

  jestem cały poooosrany że GW informuje o niedzieli handlowej

 • 31.februarius

  Oceniono 11 razy -3

  UZ,
  przemyśl to jeszcze do jutra, 4:00!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX