Andrzej Rosiewicz przed rozmową w TVP Info zaczął stepować. Michał Rachoń nie krył radości

Andrzej Rosiewicz, polski piosenkarz, który został zaproszony do programu Michała Rachonia, aby porozmawiać o ekologach i wycince drzew w Bawarii, wszedł do studia, stepując i nucąc jeden ze swoich utworów.

Prowadzący program TVP Info "Minęła 20" Michał Rachoń często wprowadza do niego elementy rozrywkowe. Wczoraj taki element wprowadził się sam dzięki Andrzejowi Rosiewiczowi, który jest częstym bywalcem w TVP. Piosenkarz wszedł do studia, nucąc swój przebój "Czy czuje Pani cha-chę" i jednocześnie stepując.

Sytuacja wywołała żywą reakcję dziennikarza.

Rozmawiali o ekologach i korniku drukarzu

Andrzej Rosiewicz, który jak się okazało ukończył studia z melioracji wodnej na SGGW, rozmawiał z Michałem Rachoniem na temat organizacji ekologów, które nie protestowały przeciwko wycince drzew w Bawarii, kiedy zaatakował je kornik drukarz. Odniósł się również do decyzji poprzedniego ministra środowiska Jana Szyszki o wycince drzew w Puszczy Białowieskiej. Były minister studiował na SGGW w tym samym czasie co Andrzej Rosiewicz.

Rosiewicz coraz częstszym gościem programu

Piosenkarz pojawił się w programie "Minęła 20" już po raz kolejny. W połowie czerwca wypowiadał się u Michała Rachonia na temat porażki polskich piłkarzy podczas pierwszego mundialowego meczu. Był również w TVP Info pod koniec lipca i komentował bieżące wydarzenia.

Więcej o: