Tragedia na kempingu w Chałupach. Śmiertelnie potrąciła bawiące się dziecko

5-latek zginął w wypadku, do którego doszło na terenie jednego z kempingów w Chałupach. Został potrącony przez samochód. Policja bada, jak do tego doszło.

Tragiczny wypadek w Chałupach miał miejsce w sobotę po południu. TVN24 informuje, że dziecko bawiące się deskorolką zostało potrącone przez samochód na terenie kempingu. 5-latek nie żyje. 

Policja bada przyczyny wypadku. Naczelniczka komendy w Pucku opisywała w rozmowie z TVN24, że do tragedii doszło, gdy kierująca samochodem wykonywała manewr skrętu w lewo. Dziecko bawiło się deskorolką na ziemi. Kobieta za kierownicą prawdopodobnie go nie zauważyła. Była trzeźwa.

Więcej o:
Komentarze (133)
Tragedia na kempingu w Chałupach. Śmiertelnie potrąciła bawiące się dziecko
Zaloguj się
 • szmeterlok12

  Oceniono 11 razy 7

  Pięciolatków trzeba pilnować. Ewidentna wina rodziców lub opiekunów tego chłopca.

 • kontra.punkt

  Oceniono 6 razy 4

  Współczuję rodzicom dziecka i kobiecie za kierownicą.
  Co do mnie: NIGDY nie pozwalałem dziecku na zabawę na jezdni, nawet w zamkniętych ośrodkach wypoczynkowych. Od zabawy jest trawnik lub w ostateczności chodnik. Biorąc pod uwagę wiek dziecka, dziwię się że nie było w towarzystwie osoby dorosłej.

 • ilozja

  Oceniono 7 razy 3

  To co się wydarzyło to ogromna tragedia, a może Gmina Władysławowo - właściciel terenu - zacznie wymagać od najemców wyznaczenia niezależnej strefy parkowania i strefy wypoczynku tak aby nasze dzieci były bezpieczne???

 • uthark

  Oceniono 2 razy 2

  W Grudziądzu można wjechać samochodem na teren ośrodka domków letniskowych. Przed wjazdem do ośrodka jest parking. Czy naprawdę nie można zostawić samochodu na parkingu i te 100-200m do domku przejść pieszo?

  "Kobieta za kierownicą prawdopodobnie go nie zauważyła."

  Schował się za śłupkiem? Może trzeba było bardziej uważać?

 • kask77

  Oceniono 12 razy 2

  PROSZE WYŁĄCZYĆ KOMENTARZE!

 • co.ty.powiesz

  Oceniono 16 razy 2

  "Tragedia na kempingu w Chałupach. Śmiertelnie potrąciła bawiące się dziecko"
  Cwane te redachtory: dały tytuł, że Tragedia przebywała na kempingu i potrąciła dziecko. No więc zajrzałam dalej. A tu się okazuje, że to jakaś inna baba...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX