Pogoda w sobotę. Będzie gorąco, ale nadejdą też deszcze i burze z gradem

Pogoda w sobotę przyniesie burze i opady deszczu w wielu regionach Polski. Będzie bardzo ciepło, miejscami nawet 30 stopni Celsjusza.

Pogoda w sobotę w wielu województwach nie będzie sprzyjać wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Według portalu Ventusky.com burze i opady deszczu mogą pojawić się m.in. w woj. podlaskim, warmińsko-mazurskim, kujawsko-pomorskim, podkarpackim i lubelskim.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał też w związku z burzami prognozy zagrożeń dla trzech województw - mazowieckiego, wielkopolskiego i łódzkiego. W dwóch ostatnich może pojawić się także grad.

Pogoda w sobotę: wysokie temperatury

Temperatura w sobotę w niektórych województwach będzie naprawdę wysoka. Najgoręcej na zachodzie - tam słupki rtęci wskazywać będą nawet do 29-30 stopni Celsjusza. Najchłodniej - bez zaskoczeń - na wybrzeżu, gdzie temperatura wyniesie ok. 21-22 stopni.

Więcej o:
Komentarze (2)
Pogoda w sobotę. Będzie gorąco, ale nadejdą też deszcze i burze z gradem
Zaloguj się
  • Oceniono 3 razy 3

    06:55," jak fajnie"- sobota można byłoby pospać ale co?, Od dobrej pół godziny koszenie trawników i dla nas 0 snu. Panowie zajmujący się tą profesją A3 nie można na przykład zacząć w o godzinie 17:00 lub 18:00 jeszcze widno jest wtedy a ludzie nie śpią

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX