Darłówko: Nie żyje chłopiec, którego wyłowiono z morza. Rodzeństwo wciąż poszukiwane

Nie żyje 14 latek, który został wyciągnięty z wody i przewieziony śmigłowcem LPR do szpitala. Do tragicznego wypadku doszło we wtorek w Darłówku, gdzie trójkę rodzeństwa zabrała fala, pod chwilową nieobecność rodziców.

Jak podaje TVN24, 14-latka, którego we wtorek wyłowiono z morza w Darłówku, nie udało się uratować i zmarł w szpitalu w Koszalinie. 

Nadal trwa akcja poszukiwawcza jego rodzeństwa - 11-letniej dziewczynki i 13-letniego chłopca. Reporter podał, że policja całą noc patrolowała brzeg. Niestety misja ratownicza musiała zostać przerwana ze względu na bardzo złe warunku pogodowe. 

Darłówko: czerwona flaga na plaży

Rodzina, której dotknęła tragedia pochodzi z Wielkopolski. Gdy dzieci poszły się kąpać, na plaży były wywieszone czerwone flagi. Co więcej - nie można kąpać się przy falochronie. 

Matka pozostawiła dzieci bez opieki, ponieważ poszła z najmłodszym, dwuletnim dzieckiem do toalety. Ojciec w tym czasie był na plaży, ale nie nadzorował dzieci. Wiadomo, że oboje byli trzeźwi. Świadkowie zdarzenia mówią, że nastolatki nagle zostały zabrane przez falę i zniknęły pod wodą. 

Trąba wodna w Darłówku. Takie widowisko na Bałtyku nie zdarza się często [WIDEO]

Więcej o:
Komentarze (323)
Darłówko: Nie żyje chłopiec, którego wyłowiono z morza. Rodzeństwo wciąż poszukiwane
Zaloguj się
 • lispokis

  Oceniono 77 razy 57

  "Matka pozostawiła dzieci bez opieki, ponieważ poszła z najmłodszym, dwuletnim dzieckiem do toalety. Ojciec w tym czasie był na plaży, ale nie nadzorował dzieci. " -
  i tak wygląda rzeczywistość polskich rodzin - Matka MUSI się zająć wszystkimi dziećmi choć nie ma na tyle rąk ani oczu - bo jaśnie pan czasu na zwracanie uwagi na dzieci nie ma i zajmuje się tylko sobą....

 • remislanc

  Oceniono 56 razy 50

  Nieopisana tragedia...Kiedy mój syn był mały każdego lata jeździliśmy nad morze. Zawsze też zabierałem ze sobą 2-3 jego kolegów. I ZAWSZE kiedy bawili się w wodzie tkwiłem jak słup na brzegu. Nie raz po kilkadziesiąt minut....

 • krzysiozboj

  Oceniono 63 razy 31

  Przy takiej tragedii rodzinnej też sobie hejtu nie odpuścicie? Przypomnieć sobie swoje lata szczenięce.
  A rodziny żal, trójka nastolatków biegała po domu, pozostaną tylko rzeczy po nich i pustka.

 • ja20034

  Oceniono 38 razy 22

  Ile jeszcze takich tragedii musi sie wydarzyc, zeby tepy narod zrozumial, ze czerwonej flagi nie wywiesza sie bez powodu?

 • mackowy74

  Oceniono 33 razy 17

  I ZNOWU MATKA WINNA, TYLKO,GDZIE K,.....BYŁ TATUŚ????SAMA OPIEKOWAŁA SIĘ 2-LATKIEM I JESZCZE TRÓJKĄ NASTOLATKÓW!!!

 • lily_evans11

  Oceniono 21 razy 15

  Polski tatuś, zajęty piwkiem i smażeniem się na brąz, a jego samiczka w tym czasie miota si e między 4 potomstwa...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX