Policja w Gliwicach poszukuje złodzieja. Na swój łup zaczajał się w boksie ze śmietnikami

Policja w Gliwicach poszukuje mężczyzny, który ukradł rower ze sklepu. Za miejsce obserwacji upatrzył sobie boks ze śmietnikami.

Do kradzieży roweru w Gliwicach doszło 28 lipca. Na nagraniu opublikowanym przez policję widzimy, jak niezidentyfikowany mężczyzna idzie wchodzi do boksu ze śmietnikami, znajdującego się przy ul. Tarnogórskiej w Gliwicach.

Gliwice. Zaczajał się na rower w śmietniku

Następnie widzimy, jak mężczyzna obserwuje najbliższą okolicę. Po chwili idzie w stronę zaplecza sklepu rowerowego. W kolejnym ujęciu widzimy już, jak odjeżdża jednośladem.

Policja informuje, że wartość roweru wyceniono na 2 tys. zł. Sprawca kradzieży w chwili występku ubrany był w szarą koszulkę z krótkim rękawem i krótkie spodenki. Przez ramię przewieszony miał ciemny plecak

W związku z tym, że policji nie udało się ustalić jego tożsamości, funkcjonariusze proszą osoby, którzy rozpoznają sprawcę kradzieży o kontakt z II komisariatem w Gliwicach (tel. 32 2390 200). Można też wysłać e-mail na adres: dariusz.dragan@gliwice.ka.policja.gov.pl lub poinformować anonimowo przez policyjną stronę.

Więcej o: