Niedziele handlowe 2018. Godziny otwarcia sklepów Carrefour, Lidl, Biedronka, Żabka w weekend 11-12 sierpnia

Dziś ostatnia okazja, aby zrobić duże zakupy w tym tygodniu - 12 sierpnia nie jest niedzielą handlową. Jak w ten weekend otwarte będą sklepy Lidl, Biedronka, Żabka i inne? Podpowiadamy.

Biedronka – godziny otwarcia w soboty i niedziele

Biedronka to sieć sklepów, która przygotowała się do niedziel handlowych. W związku z wprowadzeniem w życie ustawy o niedzielach handlowych, firma Jeronimo Martins zadecydowała o przedłużeniu godzin pracy w piątki i soboty. Oznacza to, że w te dni możemy zrobić zakupy od 6:00 lub 7:00 do 22:00, a w niektórych placówkach sieci Biedronka nawet do 23:00. W niedziele handlowe większość Biedronek pracuje od godziny 8:00 lub 9:00 do 20:00. W niedziele bez handlu czynne są tylko niektóre Biedronki.

Które Biedronki czynne 12 sierpnia (niedziela bez handlu)?

12 sierpnia Biedronki będą czynne przy dworcach w:

 • Warszawie (Dworzec Centralny i Wschodni)
 • Poznaniu
 • Wrocławiu
 • Krakowie 
 • Grudziądzu

Poniżej znajdziesz godziny otwarcia tych Biedronek w niedziele:

Niedziele bez handlu 2018. Te Biedronki są otwarte w niedzieleNiedziele bez handlu 2018. Te Biedronki są otwarte w niedziele Biedronka

Lidl – godziny otwarcia w weekendy

Kolejną siecią sklepów, która wydłużyła godziny pracy w soboty, jest znana marka Lidl. Podobnie jak Biedronki, sklepy Lidl w piątki i soboty zaczynają pracę o godziny 7:00 i otwarte są do godziny 22:00. Co więcej, od marca tego roku sklepy Lidl kuszą klientów promocją „Tanie Soboty w Lidlu”, ściągając w ten sposób prawdziwe tłumy. 

12 sierpnia Lidl nie będzie czynny.

Jak w weekendy otwarte są sklepy Tesco?

Przedstawiciele marki Tesco również zapowiedzieli, że chcą minimalizować wpływ podziału na niedziele handlowe i niehandlowe na komfort swoich klientów. Hipermarkety, które przed wprowadzeniem ograniczenia były otwarte do całodobowo, teraz w soboty zamykają się o 23:00, a w poniedziałki zaczynają pracę o 6:00. Mniejsze sklepy tej sieci w piątki i soboty pracują do 21:00.

W tę niedzielę Tesco będzie zamknięte.

Auchan – godziny otwarcia sklepów

Sklepy sieci Auchan nie pozostają w tyle i również walczą o klienta. Od czasu wprowadzenia podziału na niedziele handlowe i niehandlowe, sklepy sieci Auchan w soboty pracują nawet do 22:00. Zasada ta dotyczy przede wszystkim tych sklepów, które umiejscowione są w galeriach handlowych.

Sklepy Auchan będą nieczynne 12 sierpnia.

Carrefour – jak otwarte są sklepy w weekend

Popularne sklepy Carrefour w sobotę rozpoczną pracę o godzinie 7:00 i skończą ją o 21:00 lub o 22:00 – w zależności od tego, w jakim miejscu są położone. W niedzielę 12 sierpnia Carrefour będzie zamknięty.

Żabka – godziny otwarcia w soboty i niedziele

Żabki będą czynne 11, a niektóre nawet 12 sierpnia. Godziny otwarcia sklepów sieci Żabka ustala właściciel każdej z placówki, dlatego nie sposób podać godzin otwarcia właściwych dla wszystkich sklepów tej marki. Znaczna część z nich pracuje od 6:00 do 23:00, jednak przed zakupami warto upewnić się, czy zasada ta dotyczy także Żabki na naszym osiedlu. Warto pamiętać, że niektóre ze sklepów sieci Żabka mają status placówki pocztowej, dlatego mogą być ostatnią deską ratunku w niedziele niehandlowe, gdy zabraknie nam artykułów pierwszej potrzeby. Żabki w niedziele pracują zazwyczaj krócej niż w soboty.

Niedziele handlowe 2018 - w te dni sklepy będą zamknięte

Więcej o:
Komentarze (7)
Niedziele handlowe. Jak w soboty otwarte są sklepy Lidl, Tesco, Auchan?
Zaloguj się
 • dante_waw

  Oceniono 5 razy 5

  Redaktorze nastepna niedziela tez nie bedzie handlowa... mam nadzieje ze nie popsulem panu redaktorowi biznesu....

 • anna.pcz

  Oceniono 9 razy 3

  No i oklaski dla redaktora UZ, kolejne 34 netto przytulone. Dla niewtajemniczonych: te kretyńskie artykuły to efekt wynagordzeń na śmieciówkach w Agorze. Aby dociągnąć do 2 tys. na miesiąc musisz zarabiać 28-34 zł netto za artykuł (zależnie od stażu i czy tylko tłumaczysz/kopiujesz portale czy piszesz i musisz wykonać telefon - wtedy arykuł piszesz nawet i 45 minut) plus dostajesz premię uznaniową za klikalność plus premię za systematyczność. Bez systematyczności studenciaki po 1100 pracowali ale odchodzą dlatego ci co siedzą nawet jak nie piszą, ciągną 1800-2200 na miesiąc na śmieciówce bo ich premiują za systematyczność wrzucania newsów na dyżurze. Żal.

 • atmt

  Oceniono 3 razy 1

  "Niedziele hadlowe. Jak w soboty otwarte są sklepy?". Wy tam w tej redakcji kompletnie straciliście poczucie rzeczywistości.

 • 31.februarius

  Oceniono 9 razy -1

  "W tę niedzielę Tesco będzie zamknięte"

  I to tyle o Tesco?!

 • romikus

  Oceniono 13 razy -5

  My Janusze i Grażyny i inni Wolacy będziemy głosować na PO!! Żeby przywrócono nIedziele handlowe.Ciężko pracujemy przez cały tydzień i chcemy niedziele spędzać na zakupach w centrach handlowych.!!!!

  PO partią dla Grażyn i Januszów i wszystkich Wolaków którzy chcą niedziele spędzać na zakupach w centrach handlowych!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX