Bosak spędził "weekend wyłącznie wśród Polaków". Wrócił do Warszawy i srogo się rozczarował

Krzysztof Bosak, były prezes Młodzieży Wszechpolskiej, podzielił się na Twitterze wrażeniami z weekendu spędzonego pod Biłgorajem. Czuł się tam wyjątkowo dobrze, bo jak się okazuje, na co dzień w Warszawie przeszkadzają mu obcokrajowcy.

Krzysztof Bosak, który w latach 2005-2006 był prezesem Młodzieży Wszechpolskiej, nie po raz pierwszy dzieli się w mediach społecznościowych swoimi poglądami. Były posłem tym razem podzielił się wrażeniami z pobytu pod Biłgorajem, gdzie spędził weekend - jak sam podkreśla - wyłącznie wśród Polaków.

"Tak już się od tego odzwyczaiłem, żyjąc w centrum Warszawy, że czułem się jakbym wyjechał zagranicę" - napisał Bosak. Tym samym działacz polityczny odniósł się w do wpisu Cezarego Kaźmierczaka, który w swoim zauważył, jak wielokulturowym miastem staje się Warszawa.

W jednym z komentarzy Kaźmierczak-  dawniej opozycjonista, dziś prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców - dodał, że obcokrajowcy mieszkający w stolicy są w pełni zasymilowani z warszawiakami. 

Pod wpisem Bosaka pojawiło się sporo negatywnych komentarzy. Zarzucono mu m.in. skrajny nacjonalizm. Jeden z użytkowników nazwał go "rasistą i niebezpiecznym człowiekiem". Byli również i tacy, którzy bronili wypowiedzi Bosaka lub zgadzali się z jego obserwacjami. 

Eryk z Warszawy i Adam ze Zwolenia. Łączy ich Polska, różnią korzenie

Więcej o:
Komentarze (312)
Bosak spędził "weekend wyłącznie wśród Polaków". Wrócił do Warszawy i srogo się rozczarował
Zaloguj się
 • fakiba

  Oceniono 95 razy 35

  To mógł zostać wśród tych "prawdziwych polaków " nikt by za nim nie płakał

 • notyes

  Oceniono 64 razy 28

  po co stale pokazujecie chłopaczka z kompleksem małego członka, czy ktoś w redakcji ma to samo?

 • koles751

  Oceniono 29 razy 25

  "wyjechać zagranicę".
  Prawdziwy Polak czy nieuk i dyletant?

 • mrfunnyandnotso

  Oceniono 81 razy 23

  No, no, Bosak. Obniżyć odsetek etnicznych Polaków? Jak będziesz dalej tak pieprzył to rzeczywiście się obniży. Zostaną sami cudzoziemcy.

 • braksensu2017

  Oceniono 48 razy 22

  Polska jagiellońska, czyli Obojga Narodów, gdzie reformacja wkroczyła najpóźniej w Europie a w zgodzie żyło kilka wyznań ( w tym arianie) i narodowości przez ponad dwa wieki. Chyba nie o to chodziło panu Bosakowi, no ale takie są efekty słabego wykształcenia - wypisuje się głupie odniesienia historyczne.

 • iwa3543

  Oceniono 42 razy 18

  a kto go do naszej otwartej i wielokulturowej Warszawy zapraszał? i kto go tu trzyma??

 • antonikarcz

  Oceniono 66 razy 18

  Ciotunia bossak przemówiła

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX