24-latek zmarł w restauracji, niepełnoletnie znajome trafiły do szpitala. Zażywali dopalacze

Trzy osoby padły ofiarą dopalaczy w Ostrowie Wielkopolskim. Jedna z nich nie żyje, dwie trafiły do szpitala.

24-letni mężczyzna zmarł późnym wieczorem w jednej z restauracji w Ostrowie Wlkp - podaje Polsat News. Jego znajomy wezwał na miejsce karetkę pogotowia. 

Ratownicy podjęli reanimację, jednak nie udało się uratować mężczyzny. Doszło u niego do zatrzymania krążenia. Jeden ze znajomych mówił ratownikom i policjantom, że ofiara mogła wcześniej zażywać dopalacze. 

Jeszcze tego samego wieczoru do szpitala trafiły dwie dziewczyny w wieku poniżej 18 lat. Pracują one w tym samym lokalu, w którym zmarł 24-latek. Powiedziały, że zażywały dopalacze razem z nim. Jedna z nich była w dobrym stanie, druga miała zaburzenia oddychania i w jej przypadku istniało zagrożenie życia. Obu udzielono pomocy i teraz ich życiu nie grozi już niebezpieczeństwo.

Sprawę bada prokuratura. Ciało 24-latka zostało zabezpieczone do sekcji zwłok i badań na obecność substancji chemicznych. Na ostateczne podanie przyczyny zgonu trzeba będzie poczekać kilka tygodni.

Rowerowe Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Są szybsi niż karetka

Więcej o:
Komentarze (100)
24-latek zmarł po dopalaczach. Dwie niepełnoletnie trafiły do szpitala
Zaloguj się
 • zdziwiony6

  Oceniono 74 razy 50

  Obawiam się, że znowu zostanę zminusowany jeśli napiszę, że śmierć tego kolesia jest wynikiem działania prawa Darwina.

 • pan.szklanka

  Oceniono 34 razy 12

  Całe szczęście, że nie zażywał marihuany. Mógłby trafić do więzienia i zmarnować sobie życie w kryminale.

 • mazzinl890

  Oceniono 34 razy 12

  To inny rodzaj selekcji naturalnej.
  W dawnych czasach krótkowzroczny łowca padał z głodu zanim zdążył gen krótkowzroczności przekazać potomstwu. Szybkość konia była największą możliwą, więc z powodu samej szybkości mało to ginął. Luzie z genem do rozwijania dużych prędkość kiedyś spokojnie sobie żyli a dziś się zabijają na drogach. Zaś ci, którzy będąc idiotamu żrą dziwne nieznane substancje, odchodzą młodo z nagrodą Darwina w kieszeni.
  Żadna strata, świat idzie dalej.

 • ar.co

  Oceniono 16 razy 8

  PiS tak krytykował poprzednich rządzących za "brak działań" w sprawie dopalaczy, a teraz co? Trzeci rok rządzi, a dopalacze coraz łatwiej dostępne, coraz więcej ofiar śmiertelnych. No ale przecież policja i służby mają ważniejsze zadania, niż zajmować się handlarzami trującego świństwa - to zabić kogoś na komisariacie, to skatować w sejmie, to zgubić plecak z bronią, to wyskoczyć po pijaku z okna...

 • nicpon007

  Oceniono 20 razy 8

  selekcja naturalna

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX