Lubelskie: Motocykl uderzył w samochód z przyczepką na konie. Dwie osoby zginęły na miejscu

Tragiczny wpadek w miejscowości Kożanówka, w gminie Rossosz (województwo lubelskie). 25 lipca doszło do zderzenia samochodu osobowego i motocyklu. W wyniku wypadku zginęły dwie osoby.

Zderzenie samochodu i motocyklu. Nie żyją kierowcy pojazdów

Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej 812 w miejscowości Kożanówka zdarzył się 25 lipca około godziny 11:00. W wypadku zderzył się samochód marki Toyota oraz motocykl. W wyniku wypadku na miejscu zgineły dwie osoby - kierowca samochodu oraz motocyklista. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że samochód osobowy z przyczepką do przewozu koni skręcał w lewo, gdy doszło do zderzenia z motocyklem.

Wypadek (zdjęcie ilustracyjne)Wypadek (zdjęcie ilustracyjne) Fot. Cezary Aszkiełowicz / Agencja Wyborcza.pl

Tragiczny wypadek na obwodnicy Gdańska. Osobówka wjechała w ciężarówkę. Nie żyje dwoje dzieci

Wypadek na drodze wojewódzkiej 812. Na miejscu pracują służby, utrudnienia w ruchu drogowym

Z zeznań świadków zdarzenia wynika, że motocyklista jechał w kierunku Wisznic. Przechodzący obok ludzie oraz kierowcy innych samochodów zawiadomili o wypadku odpowiednie służby i sami próbowali udzielić pierwszej pomocy poszkodowanym w wypadku. Niestety, pomimo ich starań kierowca samochodu osobowego oraz motocyklista zmarli na miejscu.

Tragiczny wypadek na drodze 812. Wciąż za wcześnie, by mówić o przyczynach kolizjiTragiczny wypadek na drodze 812. Wciąż za wcześnie, by mówić o przyczynach kolizji Fot. Marek Podmokły / Agencja Wyborcza.pl

Wypadek we Wrocławiu. Zderzenie tramwaju z ciężarówką, kilkanaście osób rannych

Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej mówi, że jest za wcześnie, aby mówić o przyczynach wypadku. W związku z wypadkiem drogowym na ulicy wojewódzkiej nr 812, droga ta jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują służby porządkowe. Kierowcy wybierający tę trasę, muszą wziąć pod uwagę objazdy, które prowadzą przez miejscowości Wisznica, Rowiny i Rossosz.

Więcej o: